Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ο .... δεν ειναι συνδεμενος

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 1:14 am

εχω παρατιρισει προσφατα πως μου μιλανε σε πμ και οταν παω να απαντησω μου λεει ο..... δεν ειναι συνδεμενος.
αλλα στην πραγματικοτητα ειναι.


Πως μπορω να το αντιμετοπισω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 1:19 am

αμα εισαι σε διαφορετικο ch με αυτον η να πας στο ιδιο ch η να γραψεις ακριβεστατα με κεφαλαια το name του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 1:41 am

petros έγραψε:
αμα εισαι σε διαφορετικο ch με αυτον η να πας στο ιδιο ch η να γραψεις ακριβεστατα με κεφαλαια το name του
αφου μου κανουν πμ και παω να απαντησω απο το πμ που μ κανανε και μου λεει Ο petros δεν ειναι συνδεμενος(π.χ.) μετα παω να δω στους φιλους τον διχνει offline αλλα στην πραγματικοτητα ειναι γιατι ρωταω και αλλους και μου λενε ναι ειναι μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 2:27 am

ενα relog να κανεις και νομιζω θα ειναι μια χαρα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 3:52 am

το κανω και αυτο και μου εμφανιζει αυτους που δεν εδειχνε και αυτους που εδειχνε καποιους δεν τους διχνει xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 3:55 am

Όταν είστε και οι δύο στην πόλη αλλά σε διαφορετικό channel μπορείτε να μιλήσετε αλλά αν είναι ο ένας σε διαφορετικό χάρτη και εσύ στην πόλη δεν μπορείτε.Επίσης όταν είσαι σε άλλο χάρτη και ο φίλος σου σε άλλο χάρτη μπορείτε να μιλήσετε πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 6:33 am

MissFortune έγραψε:
Όταν είστε και οι δύο στην πόλη αλλά σε διαφορετικό channel μπορείτε να μιλήσετε αλλά αν είναι ο ένας σε διαφορετικό χάρτη και εσύ στην πόλη δεν μπορείτε.Επίσης όταν είσαι σε άλλο χάρτη και ο φίλος σου σε άλλο χάρτη μπορείτε να μιλήσετε πάλι.
απο οτι καταλαβα διαφωνω ΚΑΙ με εσσενα γιατι εχτες ειμασταν στο ιδιο καναλι και μου εστειλες πμ και επειδη δεν μπορουσα να σου μιλισω για τους παραπανω λογους ειπα στον Κοτοπουλο να σου πει να ερθεις στην περιοχη που ειμαι για να σου απαντησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 6:38 am

Shogun έγραψε:
MissFortune έγραψε:
Όταν είστε και οι δύο στην πόλη αλλά σε διαφορετικό channel μπορείτε να μιλήσετε αλλά αν είναι ο ένας σε διαφορετικό χάρτη και εσύ στην πόλη δεν μπορείτε.Επίσης όταν είσαι σε άλλο χάρτη και ο φίλος σου σε άλλο χάρτη μπορείτε να μιλήσετε πάλι.
απο οτι καταλαβα διαφωνω ΚΑΙ με εσσενα γιατι εχτες ειμασταν στο ιδιο καναλι και μου εστειλες πμ και επειδη δεν μπορουσα να σου μιλισω για τους παραπανω λογους ειπα στον Κοτοπουλο να σου πει να ερθεις στην περιοχη που ειμαι για να σου απαντησω

Εσύ είσουνα epik map κι εγώ πόλη 1.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 8:28 am

Αυτό συμβαίνει σε όλους τους Server.
Δεν ξέρω αν έχει βρεθεί λύση πέρα από το προτεινόμενο relog.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Ο .... δεν ειναι συνδεμενος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο .... δεν ειναι συνδεμενος   Ο .... δεν ειναι συνδεμενος EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 4:21 pm

Είναι γενικό bug του metin αυτό. Μένοντας ο server σε λειτουργία για πολλές μέρες χωρίς να επανεκκινήσει, τα pms λήγουν :Ρ
Είναι συγκεκριμένοι χάρτες βέβαια που έχουν αυτό το θέμα όπως φαίνεται και όχι όλοι, αλλά δεν έχει σημασία γιατί μετά από κάθε επανεκκίνηση διορθώνεται.
Θα κάνουμε τώρα και μια στατιστική για το πόση ώρα μετά από κάθε επανεκκίνηση λειτουργούν τα pms παντού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
Ο .... δεν ειναι συνδεμενος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ειναι αληθεια;
» τι ειναι αυτο?
» ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??
» ειναι αληθεια?
» Τι είναι αυτό??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: