Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 E-mail account

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 6:45 pm

θελω να αλλαξω το e-mail απο το account μου γιατι εχω ξεχασει τον κωδικο προσβασεις του e-mail μου...
πρεπει να γινει κατι επιγοντος γιατι αμα γινει τπτ και ξεχασω κανενα κωδικο του account στο game την πατησα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 7:01 pm

Όλες οι υπηρεσίες email έχουν τρόπους επαναφορά κωδικού. Κάνεις αυτή την διαδικασία και έχεις ξανά πίσω το email σου.
Τα email στους λογαριασμούς αλλάζουν μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις που κινδυνεύει η ασφάλεια του λογαριασμού και μόνο αφού ο κάτοχος επιβεβαιώσει την κυριότητα του παλιού email.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 7:09 pm

εχω δωκιμασει τα παντα ακομα και την ερωτηση ασφαλιας και να στειλω e-mail στο ανελακτικο e-mail αλλα δν το θυμαμαι ουτε απο εκεινο .... πως μπορω να αποδιξω οτι ειμαι ο κατοχως του e-mail? ειμαι διαθετημενος να κανω τα παντα προκειμενου να μην χασω τo accont στο game....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 7:25 pm

Σε ticket θα πρέπει να μας στείλεις το username σου αρχικά και θα σου δοθούν οδηγίες για περαιτέρω ελέγχους για το αν μπορεί να εξακριβωθεί η ταυτότητά σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 7:34 pm

username εννοεις που εχω στο account ? και σαν κειμενο να γραψω το προβλημα με το e-mail? χιλια συγνωμη για το παρων θεμα αλλα πρεπει να ισιχασω και γω καποια στιγμη Smile)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 7:52 pm

To username λέγεται αλλιώς και όνομα λογαριασμού. Είναι ένα από τα δύο στοιχεία σύνδεσης.
Στο κείμενό σου γράψε τα απαραίτητα για να μην χρειάζεται να κάνουμε ερωταπαντήσεις για διευκρινίσεις. Γράψε αυτό που θέλεις να πετύχεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 7:55 pm

ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση...ξαγριπνησα γιαυτο το θεμα αλλα απ'οτι φενεται αξιζε Smile κατι τελευταιο ...πως θα ξερω αν μπορει να γινει κατι ?? θα μου ερθει καποιο μηνιμα στο forum?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 8:05 pm

Θα τα πούμε από το email σου ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 8:11 pm

να πω οτι δν καταλαβα ¨? :P εξιγησε μ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 8:18 pm

Ok, πάμε άλλη μία :P
Κάνε τα παρακάτω.
[Admin]Alyx έγραψε:
Σε ticket θα πρέπει να μας στείλεις το username σου αρχικά και θα σου δοθούν οδηγίες για περαιτέρω ελέγχους για το αν μπορεί να εξακριβωθεί η ταυτότητά σου.

Το θέμα δεν μπορεί να συνεχιστεί εδώ γιατί θα πρέπει να διαχειριστούμε τις προσωπικές σου πληροφορίες, που είναι απόρρητες φυσικά.
Στείλε μας το ticket και θα συνεχίσουμε εκεί το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 8:22 pm

ticket εστειλα αλλα e-mail εβαλα αυτο που στο account(που εχω ξεχασει τον κωδικο) να βαλω αλλο ?? (Π.χ. για να με στειλετε εκει το τι πρεπει να κανω?? :PP δν πολυ σκαμπαζω χιλια συγνωμη πρωτη φορα κανω ticket... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
survive




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδικη
Φύλλο : Άντρας

E-mail account Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: E-mail account   E-mail account EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 10:11 pm

περιμενω απαντηση..... :/ το θεμα ειναι σοβαρο τουλαχιστον για μενα και για οποιον εχει βαλει καποια λεφτα... ελπιζω να μην το παθει κανεις ...επιμενω να γινει κατι γιαυτο το θεμα γιατι στο account το e-mail δν φενεται ολο και το ξερει μονο αυτος που το εβαλε στην εγγραφη...καντε το να μην φενεται καθολου και να το γνωριζει μονο ο χρηστης και κανενας αλλος...οστοσο αν ξανα υπαρξει τετοιο θεμα να μην "τρεχει" κανεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
E-mail account
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ενεργοποίηση mail
» Βοηθεια με e-mail
» e-mail λογαριασμου
» Account!!!!
» Πως μπορώ ν αλλάξω e-mail...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: