Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 δεν μπαίνει το game

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DarkSuraA59

DarkSuraA59


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Pantou kai pou8ena :P
Φύλλο : Άντρας

δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 10:28 am

λοιπόν που λέτε, πριν μερικές μέρες είδα οτι δεν μπαίνει το game. έλεγε σφάλμα κατά την σύνδεση και μπήκα αμέσως στο φόρουμ. διάβασα πως έκλισε στις 29/5 και θα ξανά ανοίξει. έλα ντε που δεν μου άνοιξε :P μέχρι τώρα μου λέει σφάλμα κατά την σύνδεση Neutral έχω windows xp μπορεί να βοηθήσει κανείς Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 10:45 am

#Μεταφέρεται.

Προσπάθησε να τρέξεις το Patch.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkSuraA59

DarkSuraA59


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Pantou kai pou8ena :P
Φύλλο : Άντρας

δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 11:51 am

προσπάθησα αλλά δεν γίνετε Sad μου βγάζει στην αρχή κάτι και λέει να πατήσω yes ή no και μετά αφού δοκιμάσω και τα δυο λέει στο τέλος ότι δεν βρέθηκε το αρχείο metin2client.bin και μετά με πετάει Sad Sad Sad μήπως πρέπει να το ξανακατεβάσω Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 12:08 pm

Πρώτα απ' όλα πρέπει να μετακινήσεις τον φάκελο του rev στο C://, μετά από αυτό θα πατήσεις δεξί κλικ και αποστολή προς --> επιφάνεια εργασίας. Μόλις κάνεις αυτά, θα βάλεις τον φάκελο του ρεβ στις αξαιρέσεις (δες εδώ για το antivirus που έχεις: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic) και θα τρέξεις το πατσ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkSuraA59

DarkSuraA59


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Pantou kai pou8ena :P
Φύλλο : Άντρας

δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 4:20 am

πήρα το ρεβ από τον ξάδερφο μου αλλά το pack δεν χώρεσε στο φλασάκι. Όταν ήρθα σπίτι έκανα το πατσ και περίμενα πολύ ώρα και κατέβαζε το pack. τώρα που πάω να μπω μου λέει :

LOG

FATAL ERROR! File not exist : Pack/Index

αν πάρω όλο τον φάκελο pack από τον ξάδερφο μου θα γίνει κάτι ή μπορώ να το φτιάξω και από το σπίτι?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 4:29 am

Γιατί το έκανες αυτό αφού σου εξήγησα τι πρέπει να κάνεις! Τώρα ξανά κατέβασε το ή αν έχεις ήδη το αρχείο από την πρώτη φορά που το είχες κατεβάσει, εγκατέστησε το από εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkSuraA59

DarkSuraA59


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Pantou kai pou8ena :P
Φύλλο : Άντρας

δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 2:29 am

τελικά μου παίζει ευχαριστώ πολύ origami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy να κλειδώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

δεν μπαίνει το game Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν μπαίνει το game   δεν μπαίνει το game EmptyΚυρ Ιουλ 01, 2012 6:26 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
δεν μπαίνει το game
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν μπαινει με τιποτα
» Δεν μπαίνει κωδικός
» δεν μπαινει χελππππ.....
» Παω να φοναξω το αλογο και μου λεει:Το παιχνιδι θα κλεισι...παρακαλω περιμενετε !
» ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: