Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 4:14 am

Όπως λέει παραπάνω. Εχω δεχτεί αμέτρητα τσατ βλοκς για το σπαμ για τραδε φολιδωτης με 4 15% + 1 10% για σημάνουν αντιστοιχη . Αλλά τζίφος τίποτα ρε παιδιά. Εχω πάει ακόμα και μπλε για αυτό και δεν βρίσκω. Γιατί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 4:19 am

Είναι λίγο δύσκολο να βρεις άρμορ,στείλε σε πμ όποιον σαμάνο βρεις στον δρόμο σου,εγώ έτσι κάνω όταν πάω μπλε και βρίσκω εύκολα. :awesome:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 4:22 am

E καλα δεν μπορεις να αναγκασεις τον αλλον να σου δωσει την αρμορ του :nono:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phoenix

Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Patra
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 4:29 am

Είναι τόσο απαιλπηστικό αυτό που γίνεται με τις πανοπλοίες των σαμάνων,ενας τις προάλλες έλεγε στην κλήση πως έδινε φολιδωτή με +5 και απολλίωνα με +6 για μια χρυσή σαμάνου όπως να 'ναι
Δεν είναι και πολύ δίκαιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 4:33 am

Βρήκα έναν και μου λέει ότι η 10% ξίφους τον χαλάει. Ενώ μου δείχνει την δικιά του και είναι ότι νανε . Άκυρο δλδ. Γιαυτό όποιος ενδιαφέρετε πμ με η ποστ γιατί εχω αγανακτησει εδώ και 2 μέρες.
Ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phoenix

Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Patra
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 5:09 am

Καλά βέβαια ξίφους είναι πολύ σημαντική άμυνα,αλλά άμα όπως λες η δικιά του ήταν χάλια οκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 8:11 am

Το πιο σπαστικό πράγμα να σου κάνουν 20-30 pm τη μέρα τα ίδια και τα ίδια άτομα...
"trade για items warrior?"

Δε ξέρω για τώρα, πάντως κάποτε για να βρεις αντικείμενα σαμάνου έπρεπε να δώσεις το κάτι παραπάνω...ή να δώσεις αντικείμενο με καλές άμυνες για ένα όπως να 'ναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;   Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω; EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 9:38 am

ok βρηκα μπορει να κλειδωσει . βεβαια απο τυχη βρηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χρυση πολεμηστη για Σαμανου γιατι δεν βρησκω;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΧΡΥΣΗ ΠΟΛΕΜΗΣΤΗ
» Δινω χρυση ninja με σετ για χρυση σαμανου
» ΧΡΥΣΗ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΓΙΑ ΧΡΥΣΗ ΣΑΜΑΝΟΥ
» Χρυσή Σαμάνου για Χρυσή Νινγα
» Χρυση Sura Για Χρυση Σαμανου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: