Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 αδυναμια κατεβασματος πατσ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tartan




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Φύλλο : Άντρας

αδυναμια κατεβασματος πατσ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αδυναμια κατεβασματος πατσ   αδυναμια κατεβασματος πατσ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 4:14 am

εδω και πολυυυυ καιρο,προσπαθω να κατεβασω το πατς,αλλα μου βγαινει οτι:
βρεθηκε ενημερωση για τον πατσερ,να γινει ενημερωση τρ; παταω ναι
και το παρον παραθυρο κλεινει και αντι να ανοιξει ενα νεο παραθυρο οπως πρεπει και να ξεκινησει το πατς,
μου βγαζει ενα σφαλμα για το αρχειο metin2client.bin ή εστω καπως ετσι...εδω και 1 μηνα τουλαχιστον δεν μπορει να το κανει...τι μπορει να φταιει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αδυναμια κατεβασματος πατσ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αδυναμια κατεβασματος πατσ   αδυναμια κατεβασματος πατσ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 4:14 am

Πρέπει να βάλεις το reventon στις εξαιρέσεις στο antivirus σου... ποιό antivirus έχεις?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Origami στις Πεμ Μάης 31, 2012 4:19 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tartan




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Φύλλο : Άντρας

αδυναμια κατεβασματος πατσ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αδυναμια κατεβασματος πατσ   αδυναμια κατεβασματος πατσ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 4:15 am

τρ τυχαινει να εχω avast
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




αδυναμια κατεβασματος πατσ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αδυναμια κατεβασματος πατσ   αδυναμια κατεβασματος πατσ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 4:20 am

δες εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic μόλις το βάλεις στις εξαιρέσεις, τρέξε το patch.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tartan




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Φύλλο : Άντρας

αδυναμια κατεβασματος πατσ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αδυναμια κατεβασματος πατσ   αδυναμια κατεβασματος πατσ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 4:31 am

βιαστηκα στην αρχη και εκανα δελετε ολον το φακελο,και το ξανακατεβαζω...θα το κοιταξω και αμα το ξανακανει θα σε ενημερωσω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

αδυναμια κατεβασματος πατσ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αδυναμια κατεβασματος πατσ   αδυναμια κατεβασματος πατσ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 4:57 am

tsaki έγραψε:
τρ τυχαινει να εχω avast

καλο θα ειναι για να κανεις 10 ποστ να πηγαίνεις στο σπαμ, και οχι να γεμίζεις το κοσμο.......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αδυναμια κατεβασματος πατσ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αδυναμία σβησίματος εκτελέσιμων αρχείων σε win 7
» παιζει κατι με το πατσ?
» ΕΠΑΝΑΦΟΡΕΣ
» Θέμα: Ημουν νιντζα τοξοβολιας πηγα να αλλαξω τα σκιλλ μου να γινω στιλετου εκανα την αλλαγη και τα σκιλλ περφεκτ αλλα μετα καταλαβα οτι δεν μπορω να κανω το σκιλλ ''ΣΤΙΛΕΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ'' ξανα αλλαξα τα σκιλλ 15 φορεσ αλλα παλι τιποτα εκανα και τα πατσ αλλ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: