Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Marios-MS




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Venezia
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 12:46 pm

για οσους εχουν προβλημα με patch και σας δειχνει 1 απο 143 λαθη εχω την απλουστερη λυση...
απλα διαγραψτε το McAfee ποιανει τα αρχεια του παιχνδιου σαν ιους (ενω δεν ειναι)

ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 12:48 pm

Δεν νομίζω ότι αυτό είναι λύση. :P
Για όσους έχουν McAfee.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 12:49 pm

Μπράβο Μάριε... να μας πει και κάποιος που έχει το πρόβλημα για να το βάλουμε στους οδηγούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 12:51 pm

[MOD]Origami έγραψε:
Μπράβο Μάριε... να μας πει και κάποιος που έχει το πρόβλημα για να το βάλουμε στους οδηγούς.

Για πλάκα το είπες αυτό, έτσι? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:23 pm

Όχι δεν το είπα για πλάκα. Το παιδί λέει ότι λειτούργησε... θέλω να δω αν λειτουργεί και στους άλλους που έχουν το ίδιο πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:35 pm

Βέβαια. Αν το Antivirus σας βρει κάποιο False Positive, διαγράψτε το Antivirus!
Εγγυημένο αποτέλεσμα!

Μα αυτό δεν είναι το θέμα με τα περισσότερα Antivirus?
Ότι βρίσκουν σε κάποια αρχεία ιούς ενώ δεν υπάρχουν?
Πρέπει όλοι δηλαδή να διαγράψουν τα AV τους?

Δεν είναι λύση αυτό...
Πόσο μάλλον οδηγός! :shitxD:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:43 pm

Εντάξει όχι και να το διαγράψει, εγώ περιμένω να το βάλουν στις εξαιρέσεις ή να το απανεργοποιήσουν για να δω αν λειτουργήσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 1:46 pm

[MOD]Origami έγραψε:
Εντάξει όχι και να το διαγράψει

Αυτό πρότεινε ο Μάριος και παραξενεύτηκα που είπες ότι περιμένουμε τι θα πουν οι άλλοι. Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 2:23 pm

Dren έγραψε:
[MOD]Origami έγραψε:
Μπράβο Μάριε... να μας πει και κάποιος που έχει το πρόβλημα για να το βάλουμε στους οδηγούς.

Για πλάκα το είπες αυτό, έτσι? scratch

Dren έγραψε:
Βέβαια. Αν το Antivirus σας βρει κάποιο False Positive, διαγράψτε το Antivirus!
Εγγυημένο αποτέλεσμα!

Μα αυτό δεν είναι το θέμα με τα περισσότερα Antivirus?
Ότι βρίσκουν σε κάποια αρχεία ιούς ενώ δεν υπάρχουν?
Πρέπει όλοι δηλαδή να διαγράψουν τα AV τους?

Δεν είναι λύση αυτό...
Πόσο μάλλον οδηγός! :shitxD:

Ελεος στα 10 post που κανεις τα 7 ειναι ειρωνιες, για ηρεμισε λιγο !!! :wall: :whip: :chair:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:12 pm

Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
Ελεος στα 10 post που κανεις τα 7 ειναι ειρωνιες, για ηρεμισε λιγο !!! :wall: :whip: :chair:

Θα συνεχίσω με ακόμα μία.
Ποιά στατιστική εταιρία ρώτησες για το ποσοστό?
Πρέπει να είσαι πολύ σίγουρος για να μου επιτίθεσαι έτσι.

Εγώ ειρωνεύτηκα επειδή ο Origami απάντησε πολύ βιαστικά χωρίς να σκεφτεί, για ένα θέμα αρκετά σοβαρό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marios-MS




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Venezia
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:24 pm

εννοουσα σε ατομα π κατεβασαν το McAfee μαζι με αλλο προγραμα π το προτεινε εαν εχεις αυτο ως βασικο αντι απλα απενεργοποιησε το εγω το ειχα ως 2ο το εκανα unistall και αρχησε κατευθειαν το πατσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:43 pm

Dren έγραψε:
Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
Ελεος στα 10 post που κανεις τα 7 ειναι ειρωνιες, για ηρεμισε λιγο !!! :wall: :whip: :chair:

Θα συνεχίσω με ακόμα μία.
Ποιά στατιστική εταιρία ρώτησες για το ποσοστό?
Πρέπει να είσαι πολύ σίγουρος για να μου επιτίθεσαι έτσι.

Εγώ ειρωνεύτηκα επειδή ο Origami απάντησε πολύ βιαστικά χωρίς να σκεφτεί, για ένα θέμα αρκετά σοβαρό.

1ο η εταιρια θελει να ειναι Anonymous για αυτο δεν μπορω να σου πω.
2ο παντα ειμαι πολυ σιγουρος πριν κανω 1 post.
3ο εγω δεν ειχα antivirus για 1 χρονο και δεν ειχα ουτε 1 ιο ουτε 1 προβλημα, γι' αυτο αστα σοβαρα σε αλλους δεν σου πανε !!!
4ο ειρωνευεσαι τους παντες, απο παιδια που τωρα αρχισαν στο reventon και δεν ξερουν πως πεζεται και μπορει να κανουν 1 post που να λενε κατι το οποιο ειναι τελειος λαθος αλλα εσυ ειρωνευεσαι. Μεχρι που αρχισες τωρα να ειρωνευεσαι και μελη απο την Δ.Ο. Αυριο θα αρχισης να ειρωνευεσαι και τον Admin.

Εχω δει σε αρκετα post που βοηθουσες κοσμο ο οποιος ειχε ερωτησεις και ζητουσε βοηθεια και τον συμβουλευες πολυ σωστα. Και σε εμενα με βοηθησες σε 1 post, και σου βγαζω το καπελο :hats_off: αλλα εχω δει σε πολλα post να ειρωνευεσαι και με διαφορά απο αλλους, σε λιγο θα κανεις και guinness record. :lasso:
Γι' αυτο σου λεω για ηρεμισε λιγο. :law80: :nowar: you will not be king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:49 pm

Παιδιά σταματήστε λίγο,δεν είναι το θέμα μας η ειρωνεία,να βοηθήσει όσο μπορούσε ήθελε το παιδί, λύστε τις διαφορές σας σε ένα pm,όχι εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 3:56 pm

MissFortune έγραψε:
Παιδιά σταματήστε λίγο,δεν είναι το θέμα μας η ειρωνεία,να βοηθήσει όσο μπορούσε ήθελε το παιδί, λύστε τις διαφορές σας σε ένα pm,όχι εδώ.

Ειναι καιρος να αρχισουν τα πραγματα να λεγονται με το ονομα τους. Τοσο καιρο που ολοι εκανα οτι ηθελαν ειδες πως εγινε η Ελλαδα τωρα, και γενικα ολος ο κοσμος. Εγω δεν εχω να πω κατι αλλο, απλος να ειναι σωστα τα πραγματα δεν μπορω να βλεπω αλλα λαθοι μπουχτισα φτανι !!!

Edit: ωραια εικονα στην υπογραφη MissFortune bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 4:04 pm

Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
1ο η εταιρια θελει να ειναι Anonymous για αυτο δεν μπορω να σου πω.
2ο παντα ειμαι πολυ σιγουρος πριν κανω 1 post.
3ο εγω δεν ειχα antivirus για 1 χρονο και δεν ειχα ουτε 1 ιο ουτε 1 προβλημα, γι' αυτο αστα σοβαρα σε αλλους δεν σου πανε !!!
4ο ειρωνευεσαι τους παντες, απο παιδια που τωρα αρχισαν στο reventon και δεν ξερουν πως πεζεται και μπορει να κανουν 1 post που να λενε κατι το οποιο ειναι τελειος λαθος αλλα εσυ ειρωνευεσαι. Μεχρι που αρχισες τωρα να ειρωνευεσαι και μελη απο την Δ.Ο. Αυριο θα αρχισης να ειρωνευεσαι και τον Admin.

Εχω δει σε αρκετα post που βοηθουσες κοσμο ο οποιος ειχε ερωτησεις και ζητουσε βοηθεια και τον συμβουλευες πολυ σωστα. Και σε εμενα με βοηθησες σε 1 post, και σου βγαζω το καπελο :hats_off: αλλα εχω δει σε πολλα post να ειρωνευεσαι και με διαφορά απο αλλους, σε λιγο θα κανεις και guinness record. :lasso:
Γι' αυτο σου λεω για ηρεμισε λιγο. :law80: :nowar: you will not be king

Όπως είπε και ο MissFortune, ότι θες μπορείς να το πεις σε pm.
Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις spam ούτε να δημιουργείς εντάσεις.
Όσο αφορά το 3, κατ' αρχάς συνεχίζεις να μου επιτίθεσαι και όταν είπα σοβαρό θέμα, εννοούσα την επίλυση του προβλήματος και όχι αν έχει antivirus κάποιος ή όχι.
Αυτό αυτόματα αναιρεί το 2 σου. Smile
4)Δεν έχει να κάνει με το Reventon. Το να λες σε κάποιον "διάγραψε το AV σου" για μένα είναι παράλογο σαν λύση γενικότερα.
Και επειδή δεν έχω όρεξη να απαντάω στα πιο προκλητικά σχόλιά σου, σταμάτα το εδώ σε παρακαλώ. Smile

Στο θέμα μας.
Όποιος έχει για δεύτερο AV το McAfee, το διαγράφει. Αυτή είναι η λύση...
(μη πείτε ότι ειρωνεύομαι πάλι. Αυτό είπε το παιδί.)

Edit: Από όσα έχω δει μέχρι τώρα, το Avast και το MSE δεν βρίσκουν ιούς στο παιχνίδι.
Αν για τον έναν ή τον άλλο λόγο δε μπορείτε να κάνετε εξαίρεση, προτιμήστε ένα από αυτά τα 2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 4:14 pm

Dren έγραψε:
Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
1ο η εταιρια θελει να ειναι Anonymous για αυτο δεν μπορω να σου πω.
2ο παντα ειμαι πολυ σιγουρος πριν κανω 1 post.
3ο εγω δεν ειχα antivirus για 1 χρονο και δεν ειχα ουτε 1 ιο ουτε 1 προβλημα, γι' αυτο αστα σοβαρα σε αλλους δεν σου πανε !!!
4ο ειρωνευεσαι τους παντες, απο παιδια που τωρα αρχισαν στο reventon και δεν ξερουν πως πεζεται και μπορει να κανουν 1 post που να λενε κατι το οποιο ειναι τελειος λαθος αλλα εσυ ειρωνευεσαι. Μεχρι που αρχισες τωρα να ειρωνευεσαι και μελη απο την Δ.Ο. Αυριο θα αρχισης να ειρωνευεσαι και τον Admin.

Εχω δει σε αρκετα post που βοηθουσες κοσμο ο οποιος ειχε ερωτησεις και ζητουσε βοηθεια και τον συμβουλευες πολυ σωστα. Και σε εμενα με βοηθησες σε 1 post, και σου βγαζω το καπελο :hats_off: αλλα εχω δει σε πολλα post να ειρωνευεσαι και με διαφορά απο αλλους, σε λιγο θα κανεις και guinness record. :lasso:
Γι' αυτο σου λεω για ηρεμισε λιγο. :law80: :nowar: you will not be king

Όπως είπε και ο MissFortune, ότι θες μπορείς να το πεις σε pm.
Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις spam ούτε να δημιουργείς εντάσεις.
Όσο αφορά το 3, κατ' αρχάς συνεχίζεις να μου επιτίθεσαι και όταν είπα σοβαρό θέμα, εννοούσα την επίλυση του προβλήματος και όχι αν έχει antivirus κάποιος ή όχι.
Αυτό αυτόματα αναιρεί το 2 σου. Smile
4)Δεν έχει να κάνει με το Reventon. Το να λες σε κάποιον "διάγραψε το AV σου" για μένα είναι παράλογο σαν λύση γενικότερα.
Και επειδή δεν έχω όρεξη να απαντάω στα πιο προκλητικά σχόλιά σου, σταμάτα το εδώ σε παρακαλώ. Smile

Στο θέμα μας.
Όποιος έχει για δεύτερο AV το McAfee, το διαγράφει. Αυτή είναι η λύση...
(μη πείτε ότι ειρωνεύομαι πάλι. Αυτό είπε το παιδί.)

Edit: Από όσα έχω δει μέχρι τώρα, το Avast και το MSE δεν βρίσκουν ιούς στο παιχνίδι.
Αν για τον έναν ή τον άλλο λόγο δε μπορείτε να κάνετε εξαίρεση, προτιμήστε ένα από αυτά τα 2.

1) στο 3) σου απαντησα για αυτο σου το post -> Εγώ ειρωνεύτηκα επειδή ο Origami απάντησε πολύ βιαστικά χωρίς να σκεφτεί, για ένα θέμα αρκετά σοβαρό. ( που εσυ ενωουσες οτι δεν ειναι σωστο να διαγραφτει το antivirus γιατι θα ειναι μεγαλο λαθος. )
2) μπορει να ηταν λαθος που σου μιλησα ετσι δημοσια και οχι σε πμ αλλα οταν βλεπω κατι λαθος δεν το σκεφτομαι καθολου και περνω μετρα Exclamation
3) δεν το συνεχιζω αλλα σκεψου λιγο αυτα που σου ειπα, σε καλο θα σου βγει οχι σε κακο :thumpdump:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΤετ Μάης 30, 2012 8:58 pm

Dren έγραψε:
Εγώ ειρωνεύτηκα επειδή ο Origami απάντησε πολύ βιαστικά χωρίς να σκεφτεί, για ένα θέμα αρκετά σοβαρό.

Ναι... απάντησα βιαστικά και παραδέχομαι πως έκανα χαζομάρα, αλλά το να με ειρωνεύεσαι δεν κερδίζεις τίποτα παραμόνο την αντιπάθεια μου για σένα. Και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις για να λέμε τα σύκα σύκα, και την σκάφη σκάφη. Εγώ του είπα μπράβο γιατί χάρηκα που βρήκε λύση για το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Τέλος πάντων, Δεν είμαστε εδώ για να μαλώσουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 12:37 pm

[MOD]Origami έγραψε:
Dren έγραψε:
Εγώ ειρωνεύτηκα επειδή ο Origami απάντησε πολύ βιαστικά χωρίς να σκεφτεί, για ένα θέμα αρκετά σοβαρό.

Ναι... απάντησα βιαστικά και παραδέχομαι πως έκανα χαζομάρα, αλλά το να με ειρωνεύεσαι δεν κερδίζεις τίποτα παραμόνο την αντιπάθεια μου για σένα. Και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις για να λέμε τα σύκα σύκα, και την σκάφη σκάφη. Εγώ του είπα μπράβο γιατί χάρηκα που βρήκε λύση για το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Τέλος πάντων, Δεν είμαστε εδώ για να μαλώσουμε!
Συγνώμη αλλα δν βλέπω ίχνος ειρωνείας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)   1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση) EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 1:00 pm

MrΚοτόπουλος έγραψε:
[MOD]Origami έγραψε:
Dren έγραψε:
Εγώ ειρωνεύτηκα επειδή ο Origami απάντησε πολύ βιαστικά χωρίς να σκεφτεί, για ένα θέμα αρκετά σοβαρό.

Ναι... απάντησα βιαστικά και παραδέχομαι πως έκανα χαζομάρα, αλλά το να με ειρωνεύεσαι δεν κερδίζεις τίποτα παραμόνο την αντιπάθεια μου για σένα. Και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις για να λέμε τα σύκα σύκα, και την σκάφη σκάφη. Εγώ του είπα μπράβο γιατί χάρηκα που βρήκε λύση για το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Τέλος πάντων, Δεν είμαστε εδώ για να μαλώσουμε!
Συγνώμη αλλα δν βλέπω ίχνος ειρωνείας.

Κι όμως...
Σίγουρα δεν έπρεπε να ειρωνευτώ..
Το έχω αυτό το "κακό". Ότι πιστεύω το λέω και το υποστηρίζω..αλλά συνήθως το παρατραβάω.
Αφού παραδέχτηκε πως έκανε χαζομάρα από βιασύνη, οφείλω να ζητήσω ένα μεγάλο συγνώμη...
και προς τον Μάριο φυσικά.
Άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε...
Και εγώ πήγα να διορθώσω το λάθος με λάθος τρόπο. Smile


Δεν είναι ανάγκη να συνεχιστεί το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
1 απο 143 λαθη (και αλλη λυση)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 1 απο 143 λαθη
» 1 απο 143 λαθη
» 1 απο 143 λαθη τι κανο?
» αλλη ιδεα
» Αν μπορούμε να βρούμε λύση. :)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: