Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Κρυστάλλινο Τόξο.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
CursedWolf

CursedWolf


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Στο σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 8:43 am

Ανταλλάζω Κεραυνούς Του Δία οι οποίοι έχουν, Bonus: 12 Ευφυΐα, 12 Ευκινησία,8 Δύναμη. Λίθοι: Πολεμιστή+6, Sura+6, Ninja+6. 6-7Bonus: Πιθανότητες άμυνας από επιθέσεις Ninja 5%, Πιθανότητες άμυνας από επιθέσεις Warrior5%, για Κρυστάλλινο Τόξο το οποίο να έχει, Bonus: 12 Ευκινησία(και ό,τι άλλο να'ναι) Λίθοι: Πολεμιστή+6, Sura+6, Ninja+6. 6-7Bonus: Δυνατό ενάντιο σε Sura, και ό,τι άλλο ενάντια υπάρχει( εκτός από τέρατα). Μπορείτε να με κάνετε PM In-game : CursedWolf, ή από κάτω... ή PM στο Forum. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XWarrior878X




Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ηράκλειο,Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΤετ Μάης 30, 2012 11:21 am

Εχω κρησταλινο με ιδιους ιδρολιφους με το δια 1-5 12 ευκινισια οπος φελεις και 6-7 εχει
ενανδια πολεμιστι και νινζα.Pm στον Warrior878 αμα φελις να κανουμε τραδε. :sick:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CursedWolf

CursedWolf


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Στο σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 5:15 am

Εμ... Ναι ενδιαφέρομαι Smile Μπορείς να μου στείλεις ΠΜ γιατί μόλις προσπάθησα και δεν ήσουν μέσα :Ρ Τέλος πάντων θα συνεχίσω τις προσπάθειες για να σε βρω ον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XWarrior878X




Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ηράκλειο,Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 5:47 am

Και εγω σε επσαχνα What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CursedWolf

CursedWolf


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Στο σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 6:09 am

Επειδή τώρα θα πάω κάπου δεν θα μπω... μπορεί να μπω κατά τις 7 ή κατά τις 9. Smile Στις 9 πάντως θα είμαι ον σίγουρα (αν δεν χαλάσει πάλι το internet μου. :godamnmotherf..:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CursedWolf

CursedWolf


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Στο σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΠαρ Ιουν 01, 2012 1:01 am

Κλειδώνει.Βρέθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Κρυστάλλινο Τόξο.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρυστάλλινο Τόξο.    Κρυστάλλινο Τόξο.  EmptyΠαρ Ιουν 01, 2012 1:03 am

#Κλειδώνει και μεταφέρεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κρυστάλλινο Τόξο.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κρυστάλλινο Τόξο.
» κρυσταλλινο τοξο +6
» Κρυστάλλινο τόξο
» ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΤΟΞΟ ΜΕ +5 ΛΥΘΟΥΣ
» ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΤΟΞΟ ΓΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΔΙΑ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: