Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Άχρηστα;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Άχρηστα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άχρηστα;   Άχρηστα; EmptyΤετ Μάης 30, 2012 7:23 am

Έχω dropάρει ένα αντικείμενο που δεν έχω ξαναδεί: Βιβλίο της Πρόνοιας. Έχω και κάτι ασημένια κλειδιά. Επίσης έχω πολλά βότανα όλων των ειδών...Όλα αυτά χρησιμεύουν σε κάτι ή είναι για πέταμα; Εντάξει τα βότανα ξέρω ότι φτιάχνουνε φίλτρα, αλλά φτιάχνουν κάτι καλό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Άχρηστα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άχρηστα;   Άχρηστα; EmptyΤετ Μάης 30, 2012 7:26 am

Τα βότανα φτιάχνουν δροσιές... για να δεις αναλυτικά τις δροσιές καθώς και το τι είναι ακριβώς δες εδώ: https://reventon-forum.forumgreek.com/t52-topic

Τα ασημένια κλειδιά δεν ξέρω τι είναι αλλά δεν τα βλέπω κιόλας εδώ: http://reventon-metin2.gr/index.php?s=wiki&w=items μήπως εννοείς χρυσά κλειδιά? Γιατί τα χρυσά κλειδιά είναι για να κάνεις αναβαθμίσεις.

Βιβλίο της πρόνοιας... δεν ξέρω :P

Θα σου πω όμως πως είναι άχρηστα... όπως λέει και ο τίτλος σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexyFairy

SexyFairy


Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Δαιμονικός Πύργος
Φύλλο : Θηλυκό

Άχρηστα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άχρηστα;   Άχρηστα; EmptyΤετ Μάης 30, 2012 7:33 am

Γιάννης έγραψε:
Έχω dropάρει ένα αντικείμενο που δεν έχω ξαναδεί: Βιβλίο της Πρόνοιας. Έχω και κάτι ασημένια κλειδιά. Επίσης έχω πολλά βότανα όλων των ειδών...Όλα αυτά χρησιμεύουν σε κάτι ή είναι για πέταμα; Εντάξει τα βότανα ξέρω ότι φτιάχνουνε φίλτρα, αλλά φτιάχνουν κάτι καλό;
Τα ασημένια κλειδιά ανοίγουνε τα ασημένια κουτιά θησαυρού . Δεν έχει τύχει να δω σε αυτον τον σέρβερ κουτι αλλα στον επίσημο σέρβερ υπήρχανε ασημενια και χρυσά κουτιά με + ή χωρίς + τα οποία ανοίγανε με ασημένιο ή χρυσό κλειδί αντίστοιχα. Πετούσανε διάφορα αναβα8μιστικά που δεν θυμάμαι ποιά είναι (ας βοηθήσει κάποιος που θυμάται καλύτερα), αν δεν με ξεγελάει όμως η μνήμη μου κάποια από τα αναβαθμιστικά ήτανε το shiriken με + ή χωρίς+ και ουρά φιδιού+ ή σκέτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Άχρηστα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άχρηστα;   Άχρηστα; EmptyΤετ Μάης 30, 2012 7:37 am

Ναι, ξέρω ότι ανοίγουνε τα κουτιά αλλά που να βρεις ασημένια κουτιά εδώ...Και να βρεις δηλαδή κάτι άχρηστο θα πετάξει σίγουρα...Τέλος πάντων...Ξέρει κάνεις κάτι παραπάνω γι'αυτό ή το βιβλίο της πρόνοιας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Άχρηστα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: