Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ελιξιριο ηλιου

Πήγαινε κάτω 
+4
DarcKnife
fast.
[MOD]Tsunami
Panos13
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Panos13

Panos13


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 7:13 am

δεν μπορω να καταλαβω τι εννοει με το "αναπληρωνει αυτοματα το HP σου. περιεχει 10.000.000"
δηλαδη το βαζεις και τι ? καθε φορα που χανεις 1 hp το αναπληρωνει κατευθιαν ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 7:17 am

Αν έχεις πχ 4000hp από 10000hp και το ενεργοποιήσεις αυτό το pot επαναφέρει 6000hp Αν είσαι σε exp και το έχεις ενεργοποιημένο σου αναπληρώνει ότι hp έχασες ή sp ανάλογα με το pot χωρίς να το πατάς συνεχώς.Βέβαια όσο hp ή sp έχει το post(μικρό-μέτριο-μεγάλο-ειδικό).


Ελιξήριο Ήλιου (S) --> Περιέχει 1.000.000 HP
Ελιξήριο Ήλιου (M) --> Περιέχει 3.000.000 HP
Ελιξήριο Ήλιου (L) --> Περιέχει 7.000.000 HP
Ελιξήριο Ήλιου (ειδικό) --> Περιέχει 10.000.000 HP


Ελιξήριο Φεγγαριού (S) --> Περιέχει 100.000 SP
Ελιξήριο Φεγγαριού (Μ) --> Περιέχει 300.000 SP
Ελιξήριο Φεγγαριού (L) --> Περιέχει 700.000 SP
Ελιξήριο Φεγγαριού (ειδικό) --> Περιέχει 1.000.000 SP

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 7:21 am

Κάθε φορά που το πατάς και χάνεις λίγο hp για παράδειγμα με αυτό το φίλτρο θα αναπληρώνεται. Αυτό θα γίνεται μέχρι τελειώσει το υπόλοιπο που είναι διαφορετικό για το καθένα μέγεθος. Το φίλτρο όταν το πατήσεις θα είναι ενεργοποιημένο μέχρι το ξανά πατήσεις για να απενεργοποιηθεί. Θα καταλάβεις ότι είναι ενεργό με αυτή την "λάμψη" που έχει από πάνω. Όσο είναι ενεργοποιημένο το hp σου θα γεμίζει αυτόματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 9:08 am

[MOD]Origami έγραψε:
Κάθε φορά που το πατάς και χάνεις λίγο hp για παράδειγμα με αυτό το φίλτρο θα αναπληρώνεται. Αυτό θα γίνεται μέχρι τελειώσει το υπόλοιπο που είναι διαφορετικό για το καθένα μέγεθος. Το φίλτρο όταν το πατήσεις θα είναι ενεργοποιημένο μέχρι το ξανά πατήσεις για να απενεργοποιηθεί. Θα καταλάβεις ότι είναι ενεργό με αυτή την "λάμψη" που έχει από πάνω. Όσο είναι ενεργοποιημένο το hp σου θα γεμίζει αυτόματα.

Ρυθμίζεις εσύ στο ποσό θες να αρχίσει να δίνει ή αρχίζει από μόνο του στο πχ. 100 hp;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarcKnife




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Texas
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 9:35 am

παιδια μα φερατε τετοια ελι3ιρια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 9:38 am

DarcKnife έγραψε:
παιδια μα φερατε τετοια ελι3ιρια?

Ναι έχουν μπει σήμερα !!
Με γεια τα νέα ελιξίρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 10:14 am

fast. έγραψε:
[MOD]Origami έγραψε:
Κάθε φορά που το πατάς και χάνεις λίγο hp για παράδειγμα με αυτό το φίλτρο θα αναπληρώνεται. Αυτό θα γίνεται μέχρι τελειώσει το υπόλοιπο που είναι διαφορετικό για το καθένα μέγεθος. Το φίλτρο όταν το πατήσεις θα είναι ενεργοποιημένο μέχρι το ξανά πατήσεις για να απενεργοποιηθεί. Θα καταλάβεις ότι είναι ενεργό με αυτή την "λάμψη" που έχει από πάνω. Όσο είναι ενεργοποιημένο το hp σου θα γεμίζει αυτόματα.

Ρυθμίζεις εσύ στο ποσό θες να αρχίσει να δίνει ή αρχίζει από μόνο του στο πχ. 100 hp;

Κοίτα, πιστεύω πως (όπως είπε και ο MF) αν για παράδειγμα έχεις 10.000 hp και χάσεις τα 200 το hp σου θα γίνει 9.800 έτσι? Αυτό το φίλτρο στο γεμίζει. Γενικότερα αντικαθστά αυτό που έχεις χάσει αλλά δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου γιατί δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 10:21 am

Πάντως εγω ενα εχω να πω. Δεν εισαστε ένταξη Κε Alyx κάποτε αυτό ηταν hack και το βάζανε πιο πολύ στα μποτακια που μαζευαν yang για να μην ψοφάνε. Τωρα το φερατε σαν drop item. Θα χασουν τι δουλεια τους οι χακεραδες με σας. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 3:53 pm

ειναι σαν να πατας ποτ συνεχωμενα.αντι να κουβαλας τις 200δες μαζι σου ενεργοποιεις αυτο.αφαιρει οσα ποτ θα παταγες οταν εχανες αιμα απο το συνολο της hp που εχει το μπουκαλακι.ειναι καλο για ντροπερ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnaC

AnaC


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2012
Τόπος : unknown
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 4:27 pm

εγω ποσα μετιν εσπασα με τον μικρο μου αλλα τιποτα.Ουτε ενα ελιξηριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 10:15 pm

(anac7)Lee Sin έγραψε:
εγω ποσα μετιν εσπασα με τον μικρο μου αλλα τιποτα.Ουτε ενα ελιξηριο.

αρχισε να σπας με τον μεγαλο σου παιχτη διοτι δεν ειναι εμπορευσιμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 12:24 am

fast. έγραψε:
Ρυθμίζεις εσύ στο ποσό θες να αρχίσει να δίνει ή αρχίζει από μόνο του στο πχ. 100 hp;

Είχα τέτοια ελιξήρια στο gr. Ακόμα έχω μερικά δηλαδή. :P

Με το που δεχθείς ζημιά. Ακόμα και 1hp από μπουνιά, οι πόντοι ζωής (ο πόντος στη συγκεκριμένη περίπτωση)
αναπληρώνονται αυτόματα.
Η ζωή προφανώς δε γεμίζει κατευθείαν, αλλά σαν τα κανονικά pots.

Βέβαια καμια φορά κολλάνε και αυτά και αργούν λίγο να μπουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ελιξιριο ηλιου  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ελιξιριο ηλιου    ελιξιριο ηλιου  EmptyΔευ Μάης 28, 2012 1:07 am

fast. έγραψε:
Πάντως εγω ενα εχω να πω. Δεν εισαστε ένταξη Κε Alyx κάποτε αυτό ηταν hack και το βάζανε πιο πολύ στα μποτακια που μαζευαν yang για να μην ψοφάνε. Τωρα το φερατε σαν drop item. Θα χασουν τι δουλεια τους οι χακεραδες με σας. :P

:imfao: έλεος :P
Αυτή η τεχνική είναι η αγαπημένη του συστήματος. Αυτό που δεν μποορύν να εξαλείψουν, το κάνουν μόδα.
Βάζεις σκισμένα τζιν για να είσαι αντιδραστικός και σε λίγο το κάνουν μόδα και τα πουλάνε. Αφήνεις μαλλί, ακούς rock, σκουλαρίκια, εmo, μαύρα δερμάτινα, skinhead, όλα θεωρούνται μόδα πλέον.

Στο topic, τα ελιξήρια αυτά προσφέρουν αυξημένη αναγέννηση HP-SP όπως τα κανονικά φίλτρα. Ενεργοποιούνται με την παραμικρή απώλεια όπως είπε ο Dren και έχουν σαν πλεονέκτημα πως δεν καταλαμβάνουν χώρο όπως τα πολλά κανονικά φίλτρα και δεν απαιτείται από τον παίκτη να πατά συνέχεια το κουμπάκι για να τα ενεργοποιεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
ελιξιριο ηλιου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ελιξήρια ηλίου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: