Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ThePunisher4

ThePunisher4


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.   Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. EmptyΤετ Μάης 23, 2012 2:16 am

Απορώ πως γίνεται να τραγουδάει κάποιος έτσι έλεος δηλαδή τι να πει ο άνθρωπος.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=_Yr5rn3Sv_4&list=WL4264D47351
????????
Επισκέπτης




Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.   Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. EmptyΤετ Μάης 23, 2012 3:07 am

Είναι απίστευτο!! Δεν γίνεται σου λέω... Εμένα μου αρέσει το σχόλιο από κάτω που λέει "sfasgadfgd why?, asdfasdfas why?" χαχαχαχα δεν υπάρχει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.   Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. EmptyΤετ Μάης 23, 2012 3:15 am

μου πήρε τα αυτιά :P ... γιατί δεν ακούω τέτοιο είδος μουσικής αλλά τα έτσι όπως έλεγε τα λόγια ήταν φοβερό μου άρεσε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.   Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. EmptyΤετ Μάης 23, 2012 3:38 am

Βασικά δεν είναι ένας αλλά δύο οι τραγουδιστές (Serj Tankian & Daron Malakian). Μια χαρά φωνές έχουν και οι δύο και έχουν και μερικά εκπληκτικά τραγούδια. Φαντάζομαι όταν λες δεν σου αρέσει η φωνή αναφέρεσαι στη χροιά της, αυτό είναι προωπική γνώμη του κάθε ενός και δεν έχει νόημα να προσπαθήσω να σου αλλάξω γνώμη. Κατά τα άλλα σωστά τραγουδάνε και οι δύο. Μπορώ να σου αραδιάσω ένα σωρό τραγουδιστές που ούτεν καν σωστές φωνές δεν έχουν και συνεχίζουν να τραγουδάνε και να πουλάνε και τρελλά κιόλας.
Η συγκεκριμμένη μπάντα πάντως έχει καταγωγή από την αρμενία και εν αντιθέση με πολλούς έλληνες τραγουδιστές με καριέρα στο εξωτερικό, χρησιμοποιήσε τη φήμη που απέκτησε απο την μουσική για να κάνει γνωστή στον κόσμο την γενοκτονία των Αρμενίων. Εδώ στην Ελλάδα τους Πόντιους και τους Βορειοηπειρώτες ακόμη να τους αποδεκτούμε ότι είναι Έλληνες.
Σορρυ που ξέφυγα από το θέμα, να και ένα τραγούδι ακόμη από τον ίδιο τραγουδιστή για να με συγχωρήσετε:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.   Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. EmptyΤετ Μάης 23, 2012 4:04 am

Θα συμφωνήσω με Lunar και εγώ με την σειρά μου παραθέτω ακόμα 1 τραγουδάκι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.   Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή. EmptyΤετ Μάης 23, 2012 4:13 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Θα συμφωνήσω με Lunar και εγώ με την σειρά μου παραθέτω ακόμα 1 τραγουδάκι.


Μακάρι να συμμετείχαν στην Eurovision τέτοιοι καλλιτέχνες. Θα ήμουν φανατικός της. Η συναυλία αυτή είναι από το Elect the Dead Symphony.
Αυτό το youtube είναι σκέττη αηδία κάποιες φορές, μια φορά ψάχνωντας για Deep Purple κατέληξα να βλέπω βιντεάκι πως κάνεις μακιγιάζ.

Υ.Γ. το αρχικό βιντεάκι στο 2.15 μου θυμίζει το Theme από το Knight Rider
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απίστευτο ακόμα και για τον τραγουδιστή.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Απίστευτο...
» ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
» Κάπια Πράγματα Ακόμα
» Ακόμα και στο μπλε σάς δίνουμε πόνο κινεζάκια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Κατηγορία εκτός Metin2 :: Μουσική και ταινίες - video-
Μετάβαση σε: