Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ανώτατο επίπεδο

Πήγαινε κάτω 
+3
Anonymous Aka G-S-A
OLYBIAKAKIAS
LearnToPlay
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 6:45 am

Γίνεται να μπει ανώτατο επιτρεπόμενο επίπεδο σε χάρτη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 8:13 am

Θα μπορούσες να το προτείνεις στις Ιδέες και προτάσεις χρηστών. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OLYBIAKAKIAS




Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : PEIRAIAS -NIKAIA
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 8:30 am

Οχι νομιζω οτι τ εγραψε στο σωστο μερος αλλα δν νομιζω να γινεται .!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 8:39 am

OLYBIAKAKIAS έγραψε:
Οχι νομιζω οτι τ εγραψε στο σωστο μερος αλλα δν νομιζω να γινεται .!

Εννοώ να το προτείνει γιατί είναι ενδιαφέρουσα ιδέα.
Δε βρίσκω λόγο να μη γίνεται.
Το θέμα είναι αν θα ήταν σωστό κάτι τέτοιο (που δεν νομίζω, λόγω αποστολών κυρίως).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 9:44 am

Ρωτάω γιατί το ''μεγαλείο'' των 250αριδων έγινε το ζωϊκό βασίλειο σε όλο του το μεγαλείο στην διαβολική πεδιάδα. Έχω στείλει πολλά tickets με 250άριδες που κάνουν ''μαγκιές'' στους μικρούς αλλά οι δήθεν ''πόλεμοι αυτοκτατοριών'' στην διαβολική έχουν ξεχιλίσει το ποτήρι :godamnmotherf..: . Ενοχλεί ένας μικρός έναν άλλο μικρό φέρνει μεγάλο ο ένας φέρνει μεγάλο ο άλλος φέρνει συντεχνία ο ένας φέρνει συντεχνία ο άλλος φέρνει ολόκληρο βασίλειο ο ένας φέρνει ολόκληρο βασίλειο και ο άλλος Ε ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΛΕΙΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΑΙΔΙΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΟΠΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 1:18 pm

LearnToPlay έγραψε:
Ρωτάω γιατί το ''μεγαλείο'' των 250αριδων έγινε το ζωϊκό βασίλειο σε όλο του το μεγαλείο στην διαβολική πεδιάδα. Έχω στείλει πολλά tickets με 250άριδες που κάνουν ''μαγκιές'' στους μικρούς αλλά οι δήθεν ''πόλεμοι αυτοκτατοριών'' στην διαβολική έχουν ξεχιλίσει το ποτήρι :godamnmotherf..: . Ενοχλεί ένας μικρός έναν άλλο μικρό φέρνει μεγάλο ο ένας φέρνει μεγάλο ο άλλος φέρνει συντεχνία ο ένας φέρνει συντεχνία ο άλλος φέρνει ολόκληρο βασίλειο ο ένας φέρνει ολόκληρο βασίλειο και ο άλλος Ε ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΛΕΙΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΑΙΔΙΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΟΠΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ

Το προβλημα δεν ειναι αν ειναι ελεϊνοι οι 250αριδες, το προβλημα ειναι πως δεν μπορουν να μυραστουν το χωρο για exp ( ασχετος οτι ειναι 1 ολοκληρος χαρτης, ελεος πλεον !!! ). Και γι' αυτο ψηφιζω -1 γιατι δεν γινεται να εχει οριο λβλ 1 χαρτης δεν το βρισκω σωστο !! Για να λυθει το προβλημα πρεπει να μαθουν πολλοι αν οχι ολοι να μοιραζονται το χωρο, ετσι θα ειναι και πιο ωραιο το παιχνιδι !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 1:29 pm

Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
LearnToPlay έγραψε:
Ρωτάω γιατί το ''μεγαλείο'' των 250αριδων έγινε το ζωϊκό βασίλειο σε όλο του το μεγαλείο στην διαβολική πεδιάδα. Έχω στείλει πολλά tickets με 250άριδες που κάνουν ''μαγκιές'' στους μικρούς αλλά οι δήθεν ''πόλεμοι αυτοκτατοριών'' στην διαβολική έχουν ξεχιλίσει το ποτήρι :godamnmotherf..: . Ενοχλεί ένας μικρός έναν άλλο μικρό φέρνει μεγάλο ο ένας φέρνει μεγάλο ο άλλος φέρνει συντεχνία ο ένας φέρνει συντεχνία ο άλλος φέρνει ολόκληρο βασίλειο ο ένας φέρνει ολόκληρο βασίλειο και ο άλλος Ε ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΛΕΙΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΑΙΔΙΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΟΠΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ

Το προβλημα δεν ειναι αν ειναι ελεϊνοι οι 250αριδες, το προβλημα ειναι πως δεν μπορουν να μυραστουν το χωρο για exp ( ασχετος οτι ειναι 1 ολοκληρος χαρτης, ελεος πλεον !!! ). Και γι' αυτο ψηφιζω -1 γιατι δεν γινεται να εχει οριο λβλ 1 χαρτης δεν το βρισκω σωστο !! Για να λυθει το προβλημα πρεπει να μαθουν πολλοι αν οχι ολοι να μοιραζονται το χωρο, ετσι θα ειναι και πιο ωραιο το παιχνιδι !!!

Το θέμα είναι ότι το έχετε όλοι παρακάνει με το θέμα ''ξύλο''. Αν ήσουν 101 επίπεδο σαν και εμένα χωρίς άμυνες σε αντίθεση με εμένα :P θα σου άρεσε να ερχόταν ένα μεγαλύτερο lvl άτομο και να μην σε άφηνε να κάνεις βήμα; Και πες εντάξει έφερε ο άλλος μεγάλο για να σταματήσει έναν άλλον μικρό που τον ενοχλούσε. Αλλά εσένα με ποιό λόγο σε ρίχνει; Και στους δήθεν ''πολέμους αυτοκρατοριών'' που έχουν γίνει στην διαβολική κάθε 3 και λίγο τα μεγάλα lvl που τσακόνονται κατεβαίνουν από το σημείο που δεν ένοχλούν και θερίζουν τον χάρτη. Εγώ εντάξει ξέρω να κάνω ticket. Αλλά όλοι οι υπόλιποι που βρίσκονται στην θέση μου ξέρουν;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 1:38 pm

LearnToPlay έγραψε:
Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
LearnToPlay έγραψε:
Ρωτάω γιατί το ''μεγαλείο'' των 250αριδων έγινε το ζωϊκό βασίλειο σε όλο του το μεγαλείο στην διαβολική πεδιάδα. Έχω στείλει πολλά tickets με 250άριδες που κάνουν ''μαγκιές'' στους μικρούς αλλά οι δήθεν ''πόλεμοι αυτοκτατοριών'' στην διαβολική έχουν ξεχιλίσει το ποτήρι :godamnmotherf..: . Ενοχλεί ένας μικρός έναν άλλο μικρό φέρνει μεγάλο ο ένας φέρνει μεγάλο ο άλλος φέρνει συντεχνία ο ένας φέρνει συντεχνία ο άλλος φέρνει ολόκληρο βασίλειο ο ένας φέρνει ολόκληρο βασίλειο και ο άλλος Ε ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΛΕΙΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΑΙΔΙΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΟΠΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ

Το προβλημα δεν ειναι αν ειναι ελεϊνοι οι 250αριδες, το προβλημα ειναι πως δεν μπορουν να μυραστουν το χωρο για exp ( ασχετος οτι ειναι 1 ολοκληρος χαρτης, ελεος πλεον !!! ). Και γι' αυτο ψηφιζω -1 γιατι δεν γινεται να εχει οριο λβλ 1 χαρτης δεν το βρισκω σωστο !! Για να λυθει το προβλημα πρεπει να μαθουν πολλοι αν οχι ολοι να μοιραζονται το χωρο, ετσι θα ειναι και πιο ωραιο το παιχνιδι !!!

Το θέμα είναι ότι το έχετε όλοι παρακάνει με το θέμα ''ξύλο''. Αν ήσουν 101 επίπεδο σαν και εμένα χωρίς άμυνες σε αντίθεση με εμένα :P θα σου άρεσε να ερχόταν ένα μεγαλύτερο lvl άτομο και να μην σε άφηνε να κάνεις βήμα; Και πες εντάξει έφερε ο άλλος μεγάλο για να σταματήσει έναν άλλον μικρό που τον ενοχλούσε. Αλλά εσένα με ποιό λόγο σε ρίχνει; Και στους δήθεν ''πολέμους αυτοκρατοριών'' που έχουν γίνει στην διαβολική κάθε 3 και λίγο τα μεγάλα lvl που τσακόνονται κατεβαίνουν από το σημείο που δεν ένοχλούν και θερίζουν τον χάρτη. Εγώ εντάξει ξέρω να κάνω ticket. Αλλά όλοι οι υπόλιποι που βρίσκονται στην θέση μου ξέρουν;;;;

Φιλε καποτε ημουν και εγω με 100λβλ πεκτη και δεν ειχα μεγαλυτερο. Ετσι τα περασαμε ολοι, απλος οταν καποιος σκοτωνει καποιον και ερχεται με μεγαλυτερο και τον σκωτονει τοτε να σταματησουνε να ανταγωνιζονται. Το επαθα και εγω με 1 μικρο που εχω τωρα και προσπαθω να τον παρω 250λβλ. Που λες εσπαζα 1 metin και ηρθε 1 αλος και με σκοτωσε για να παρει το metin, πεσμου τοτε δεν του αξιζει να φερω μεγαλυτερο και να τον σκοτωσω? απλος μετα που θα τον σκοτωσω 1-2 φορες να σταματησουμε και οι δυο και να φυγει να με αφηση να σπασω το metin που αρχισα πρωτος ή 1 μεγαλος συμβιβαζμος ειναι να παει απο την απεναντι πλευρα του metin που σπαζω και να το σπασουμε μαζι. Αν και τοτε δεν δεχεται και οταν φευγω τον 250αρι και φερνω το μικρο και με ξανα σκοτωνει τοτε αρχιζει ο πολεμος χωρης ελεος !!!! -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 1:46 pm

διαφωνω και οπως λεει πιο πανω ο ανονυμος καλυτερα να μαθουμε να μοιραζομαστε τον χαρτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 2:03 pm

petros έγραψε:
διαφωνω και οπως λεει πιο πανω ο ανονυμος καλυτερα να μαθουμε να μοιραζομαστε τον χαρτη

Thanks !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 2:33 pm

Anonymous Aka G-S-A έγραψε:
petros έγραψε:
διαφωνω και οπως λεει πιο πανω ο ανονυμος καλυτερα να μαθουμε να μοιραζομαστε τον χαρτη

Thanks !!!

np
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jekix

Jekix


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 31
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΚυρ Μάης 20, 2012 12:00 am

εκτος αυτου διαβολικη ειναι μερικοι 105 ή 99lvl που το πεζουν μαγκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThePunisher4

ThePunisher4


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΚυρ Μάης 20, 2012 12:56 am

Εγώ είχα ένα Σούρα στα 105 Λβλ και ήταν ΒΜ έρχονταν πολές φορές 250 λβλ άτομα να μου παίξουν και τους έριχνα με 14κ σφέρα 1-2 σκιλλσ ακόμα και κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=_Yr5rn3Sv_4&list=WL4264D47351
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΚυρ Μάης 20, 2012 1:01 am

Καλά αφού δεν συμφωνεί κανείς ας κλειδώσει αν γινόταν αυτό θα ανακουφιζόντουσαν λίγο οι μικροί.


Jekix έγραψε:
εκτος αυτου διαβολικη ειναι μερικοι 105 ή 99lvl που το πεζουν μαγκες

Και εγώ γι' αυτόν τον σκοπό φτιάχτηκα. Είμαι 101 lvl ninja στιλέτου με γενικές άμυνες, στις αποστολές βιολόγου είμαι στα σημειώματα αρχηγών, με ρίχνουν ελάχιστοι στα lvl μου αλλά δεν τον έκανα τον παίκτη για μαγκιά. Για πειράματα τον έκανα. Πως νομίζεις ότι ανέβασα τον οδηγό για τα 6α-7α bonus; Έτσι στο άκυρο; Και εγώ όταν πηγαίνω διαβολική κάθομαι σε ένα σημείο και περιμένω να με βαρέσουν και απλά ανταποδίδω τα αντίποινα. Κάποιες φορές βαράω τέρατα για κάρμα και yang και βοηθάω κάποιους δικούς μου στο exp. Όποιος 99 lvl ή 105 lvl κάνει μαγκιές περνάει και από το σημείο που κάθομαι και αρχίζει αλλά εγώ δεν μένω με σταυρομένα χέρια. Αν είναι πιο καλά φτιαγμένος με ρίχνει αν όχι τον ρίχνω αν πιάσει critical μπορεί και να με ρίξει αν πιάσω critical μπορεί και να τον ρίξω. Εγώ τα περισσότερα άτομα που είδα να κάνουν μαγκιές ήταν 250αριδες. Αυτά είχα να πω τέλος ας κλειδώσει. :lock:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaRkNiNja7

DaRkNiNja7


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Athens
Φύλλο : Άντρας

Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΚυρ Μάης 20, 2012 1:06 am

Μακαρι να γινοταν..... βλεπεις διαβολικη πεδιαδα ερχετε ενας 100σταρις μαζι με τον 250αρι τους ριχνει ολους και εχει ολα τα τερατα... αμα γινει αυτο με το οριο τον λβλ θα ειναι πολυ χρησιμο γιατι θα ξερεις μεχρι ποσα λβλ θα μπορεις να expareis εκει και μετα πας σε μια περιοχη ανωτατου λβλ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ανώτατο επίπεδο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανώτατο επίπεδο   Ανώτατο επίπεδο EmptyΚυρ Μάης 20, 2012 1:59 am

#Kλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανώτατο επίπεδο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Επίπεδο χαρακτήρα
» Παραμονή στο ίδιο επίπεδο.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: