Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα

Πήγαινε κάτω 
+2
Shamanoubis[G.E]
DarkBoss254
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DarkBoss254




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 10:00 pm

αδμιν αλυχ σασ πσαχνω εδω και πολι καιρο χωρισ κανενα αποτελεσμα σασ παρακαλω απαντηστε μου θελω να μιλισουμε πρωσοπηκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 10:35 pm

εμ..φιλε για προσωπικη συζητηση υπαρχουν τα pm..αν θες στειλτου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 11:59 pm

DarkBoss254 έγραψε:
αδμιν αλυχ σασ πσαχνω εδω και πολι καιρο χωρισ κανενα αποτελεσμα σασ παρακαλω απαντηστε μου θελω να μιλισουμε πρωσοπηκα

Επειδή δεν μπορείς να κάνεις pm ακόμη μιας κ δεν έχεις κάνει 10 post μπορείς να κάνεις ticket >>εδώ<<
.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:10 am

Κλειδώνει.Άμα είναι προσωπικό το θέμα όπως είπες περίμενε να κάνεις 10 ποστ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:29 am

lol δεν έχει κλειδώσει xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:34 am

[GM]HeavenDust έγραψε:
DarkBoss254 έγραψε:
αδμιν αλυχ σασ πσαχνω εδω και πολι καιρο χωρισ κανενα αποτελεσμα σασ παρακαλω απαντηστε μου θελω να μιλισουμε πρωσοπηκα

Επειδή δεν μπορείς να κάνεις pm ακόμη μιας κ δεν έχεις κάνει 10 post μπορείς να κάνεις ticket >>εδώ<<
.


συγνωμη αλλα εγω που εχω λιγοτερα απο 10 ποστ πως καταφερα και εστιλα πμ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα   Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ  θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:39 am

Κάπου 7 με 6 θέλει .... μου έχουν πει και άλλα παιδιά αλλά λέμε 10 να είμαστε σίγουροι..... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απευθυνομαι στον αδμιν αλυχ θα ηθελα να του μιλισω πρωσιπικα για ενα θεμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θα ήθελα ΤΣΑΚΡΑ
» Αλυχ Δες
» Θα ήθελα έναν οδηγό για σαμάνο δράκου ή αν υπάρχει στείλτε μου λινκ
» Αλυχ Δες!
» ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ VIDEO

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: