Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???

Πήγαινε κάτω 
+2
Choco
HELLAS
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HELLAS

HELLAS


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΤετ Μάης 09, 2012 12:23 pm

με τι κριτηριο γινεται καποιος [SGM]???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΤετ Μάης 09, 2012 12:42 pm

καλη απορια.
μπορω να κανω υποθεσεις
ηλικια, δυνατοτητες αρκετων ωρων online, ετοιμολογια, με πολλες γνωσεις σχετικα με προβληματα που μπορει να εμφανιστουν κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 10:26 am

Ενδιαφέρεσαι για SGM;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
DrDropEr3145[GTF]

DrDropEr3145[GTF]


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : போரா போரா தீவு
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 10:50 am

Δημήτρη [Alyx] Εγώ Ενδιαφέρομαι Για GM Ασχολούμαι Με Σέρβες 3-4 Χρόνια Έχω Και Δικό Μου Dyndns... Είμαι 21 χρονών Και Είμαι 10-17 ώρες Online.. Το θέμα Ειναι..Μπορει Να Έχω Τις Δυνατότητες Για GM Άλλα Δεν Έχω Πετύχει On GM Αιτήσεις... Αν Ακόμα Χρειαστείς Καπιον..Εγω Εδώ Είμαι..... Και Είμαι και 100% Σίγουρος Ότι Δεν Πρόκειται Να Μου Δόσεις Σημασία Ούτε Επίσης Καν Να Σκεφτείς Να Επικοινωνήσεις Μάζι Μου Για Αυτόν Τον Λόγο Του GM... Είμαι Σίγουρος Ότι Όσο Και Να Έχω Τα Προσόντα GM Στον Reventon Δεν Πρόκειται Να Γίνω... Σωστά Alyx?..Αν Θες Να Απαντήσεις Απάντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 10:53 am

XxXKILERXxX copy-paste? απο gr λοολ :tooth: :nono:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 10:56 am

XxXKILERXxX έγραψε:
Δημήτρη [Alyx]
Δεν με λένε Δημήτρη, αλλά Ζευξίδαμο, έλεος.

XxXKILERXxX έγραψε:
Εγώ Ενδιαφέρομαι Για GM Ασχολούμαι Με Σέρβες 3-4 Χρόνια Έχω Και Δικό Μου Dyndns... Είμαι 21 χρονών Και Είμαι 10-17 ώρες Online.. Το θέμα Ειναι..Μπορει Να Έχω Τις Δυνατότητες Για GM Άλλα Δεν Έχω Πετύχει On GM Αιτήσεις... Αν Ακόμα Χρειαστείς Καπιον..Εγω Εδώ Είμαι..... Και Είμαι και 100% Σίγουρος Ότι Δεν Πρόκειται Να Μου Δόσεις Σημασία Ούτε Επίσης Καν Να Σκεφτείς Να Επικοινωνήσεις Μάζι Μου Για Αυτόν Τον Λόγο Του GM... Είμαι Σίγουρος Ότι Όσο Και Να Έχω Τα Προσόντα GM Στον Reventon Δεν Πρόκειται Να Γίνω... Σωστά Alyx?..Αν Θες Να Απαντήσεις Απάντα...

http://reventon-metin2.gr/index.php?s=wiki&w=regulations Επισήμανση 4:
4. Τα μέλη της Διαχειριστικής ομάδας επιλέγονται μόνο από τον Admin κατόπιν προσωπικής απόφασης.
Τα προσωπικά μηνύματα εντός του παιχνιδιού ή στο forum, προς οποιοδήποτε μέλος της Διαχειριστικής ομάδας, με τα οποία οι χρήστες θα ζητούν να γίνουν μέλη της ομάδας, θα αντιμετωπίζονται ως περιπτώσεις Spam και κατα συνέπεια ως παράβαση του κανόνα 5.
Τέτοια αιτήματα δεν θα λαμβάνονται σοβαρά υπ' όψιν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 10:57 am

@XxXKILERXxX έχεις μια προειδοποίηση για spam.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 10:59 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Παράθεση :
Δημήτρη [Alyx]
Δεν με λένε Δημήτρη, αλλά Ζευξίδαμο, έλεος.

Παράθεση :
Εγώ Ενδιαφέρομαι Για GM Ασχολούμαι Με Σέρβες 3-4 Χρόνια Έχω Και Δικό Μου Dyndns... Είμαι 21 χρονών Και Είμαι 10-17 ώρες Online.. Το θέμα Ειναι..Μπορει Να Έχω Τις Δυνατότητες Για GM Άλλα Δεν Έχω Πετύχει On GM Αιτήσεις... Αν Ακόμα Χρειαστείς Καπιον..Εγω Εδώ Είμαι..... Και Είμαι και 100% Σίγουρος Ότι Δεν Πρόκειται Να Μου Δόσεις Σημασία Ούτε Επίσης Καν Να Σκεφτείς Να Επικοινωνήσεις Μάζι Μου Για Αυτόν Τον Λόγο Του GM... Είμαι Σίγουρος Ότι Όσο Και Να Έχω Τα Προσόντα GM Στον Reventon Δεν Πρόκειται Να Γίνω... Σωστά Alyx?..Αν Θες Να Απαντήσεις Απάντα...

http://reventon-metin2.gr/index.php?s=wiki&w=regulations Επισήμανση 4:
4. Τα μέλη της Διαχειριστικής ομάδας επιλέγονται μόνο από τον Admin κατόπιν προσωπικής απόφασης.
Τα προσωπικά μηνύματα εντός του παιχνιδιού ή στο forum, προς οποιοδήποτε μέλος της Διαχειριστικής ομάδας, με τα οποία οι χρήστες θα ζητούν να γίνουν μέλη της ομάδας, θα αντιμετωπίζονται ως περιπτώσεις Spam και κατα συνέπεια ως παράβαση του κανόνα 5.
Τέτοια αιτήματα δεν θα λαμβάνονται σοβαρά υπ' όψιν.
Ζευξίδαμο το είχες πει και σε 1 άλλο ποστ στο παλιό φόρουμ νομίζω αλλά μετά παραδέχτηκες οτι δεν σε λένε έτσι.
Για να γίνει κάποιος SGM δν πρέπει πρώτα αφου γίνει TGM να γίνει GM και μετά απο καιρό αν κάνει καλή δουλειά γίνεσαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 11:05 am

Kotopoulos εσυ δεν μας ειπες οτι την κανεις ακομα εδω εισαι σπαμ ποστ κανεις και θεματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 11:06 am

Όχι απαραίτητα, αυτή την μανία με τον κανόνα της στάνταρ σειράς την έχουμε εμείς στην Ελλάδα γενικά στα κρατικά ιδρύματα. Σε άλλες χώρες ή στον ιδιωτικό τομέα, αν είσαι πολύ καλός σε κάτι, ας πούμε στο σχολείο, σε προχωράνε τάξεις για να φτάσεις στο επίπεδο που ανήκεις και να μην χάσεις χρόνο. Το ίδιο ισχύει και εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 11:10 am

TosoMonos έγραψε:
Kotopoulos εσυ δεν μας ειπες οτι την κανεις ακομα εδω εισαι σπαμ ποστ κανεις και θεματα!
Συγνώμη αλλα δν σου κάνω την χάρη να φύγω το οτι έφυγα για λίγο απο το παιχνίδι δν σημαίνει οτι θα φύγω και απο εδώ.Γι αυτό θα με βλέπεις συχνά!!
Οκ Αλυξ κατάλαβα και πήρα την απάντηση μου,απλώς η πεταλούδα που είναι SGM απο όσο θυμάμαι πέρασε όλα τα στάδεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 10, 2012 11:10 am

@TosoMonos έχεις μια προειδοποίηση για spam.

Σε αυτή την περίπτωση εσύ είσαι αυτός που κάνει spam και όχι ο kotopoulos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???   ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:50 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ??? Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: