Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 HEEEEELP HACKERS

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 10:47 am

πληζ ενας γμ να μου μιλισει
με εκανε χακ ενας και εχασα δονατε ιτεμς
βασικα ολα. τι κανω και πως τα περνω πισω?
βοη8εια πλζ gm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 10:52 am

Δεν υπάρχουν hacks,πιθανόν να έχεις δώσει τον κωδικό σε κάποιον,τα Items δεν επιστρέφονται,μην μπαίνεις σε ιστοσελίδες που διαφημίζουν Free donate γιατί σκοπό έχουν να κλέψουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThanatosGR

ThanatosGR


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Athina
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 10:52 am

δεν μπορεις να τα παρεις πισω εφοσον στα πηρε ειναι σαν να του τα εδωσες με ανταλλαγη αυτα δεν περνονται πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Πετρος

Πετρος


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 10:52 am

αγαπητέ φιλε/η Crying or Very sad δυστυχώς δεν κανεις τίποτα και δεν τα παίρνεις πίσω αλλα καλλίτερα stile pm στον "Aλυχ"
πράμα που θα σου πει ότι έχουν απάντηση τα παιδιά πιο πάνω αλλα μια προσπάθεια δη βλάπτει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://proskopoi-rafinas.gr/forum/
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 11:51 am

οχι δεν καταλαβατε. μπικε στο ακουντ μου και τα εδωσε σε αλλο δικο του. ειμουν μεσα και με πεταχε και οταν μπικα μετα απο 5 λεπτα λιπαν τα πραγματα μου. χωρις να του εχω δωσει στοιχεια. Δεν γινεται να μου δωσει τουλαχιστον τα δρακονομισματα πισω? αφου πλιροσα που πληρωσα , ας βοη8ησει λιγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[SGM]HeavenDust
Super Game Master
Super Game Master
[SGM]HeavenDust


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Τόπος : Bora Bora Island
Φύλλο : Θηλυκό

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 12:01 pm

Για να σου πάρει κάποιος τα αντικείμενα σου είτε εσύ έχεις δώσει κάπου τα στοιχεία σύνδεσής σου είτε έχεις μπει σε site "παράνομο", που σκοπό αυτά τα site έχουν την κλοπή! Δεν υπάρχει άλλος τρόπος πέραν από αυτούς να βρουν τους κωδικούς σου για να σε κλέψουν. Δεν μπορεί κανείς αλλιώς να βρει τους κωδικούς σου για να συνδεθεί με τον λογαριασμό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 12:07 pm

αυτος που μου εκανε χακ μου εστιλε πμ μετα οταν ξαναμπικα κα μου ιπε ευχαριστω για τα ιτεμς . Και ως απαντηση στο ποστ Οχι δεν εδωσα στοιχια και οχι δεν μπηκα σε σιτε παρανομα τα οποια ξερουμε ολοι οτι ειναι κλειστα τωρα και fake. Πως να το πω μπηκε στο ακαουντ με πασσ μου χωρις να το εχω δωσει.
φυσικα το αλλαξα τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Σαλονικα ρε
Φύλλο : Άντρας

HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 12:20 pm

πιθανον μπορει να μαντεψε τον κωδικο . περα απο το γεγονος οτι πηρε τον κωδικο μου δεν γνωριζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




HEEEEELP HACKERS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HEEEEELP HACKERS   HEEEEELP HACKERS EmptyΤρι Μάης 08, 2012 12:44 pm

@zafis έχεις μια προειδοποίηση για διπλό post.

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
HEEEEELP HACKERS
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: