Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ενα θεμα με το ακκαουντ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
deadlyarcher




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012

ενα θεμα με το ακκαουντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ενα θεμα με το ακκαουντ   ενα θεμα με το ακκαουντ EmptyΤρι Μάης 08, 2012 8:51 am

Γεια σας έχω ένα πρόβλημα με το ακκ μου πριν από λήγω καιρώ καποιος είχε αλλάξει τον κωδικό πρόσβασης...τον κωδικό μου τον ήξερε ο Βerg... είναι φίλος μου από κοντά αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι το έκανε εκείνος μήπως μπορείτε ADMIN να δείτε το τελευταίο ip που είχε μπει στο ακκ μου? αμα μπορειτε σας παρακαλώ να μου στείλετε!
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ενα θεμα με το ακκαουντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενα θεμα με το ακκαουντ   ενα θεμα με το ακκαουντ EmptyΤρι Μάης 08, 2012 8:55 am

Κανένας δεν έχει δουλειά να ξέρει τον κωδικό σου οπότε -1 σε εσένα γι' αυτό.
Επίσης οι διευθύνσεις ΙΡ είναι απόρρητα προσωπικά δεδομένα και δεν δημοσιεύονται ούτε ερευνώνται κατά παραγγελία.

Τέλος σύμφωνα με τους κανονισμούς του παιχνιδιού,

1. H διασφάλιση των στοιχείων λογαριασμών, είναι αποκλειστική ευθύνη των χρηστών.
Η Διαχειριστική ομάδα δεν φέρει ευθύνη για απώλεια λογαριασμών και δεν επαναφέρει στοιχεία σύνδεσης. Οι αλλαγές στοιχείων σύνδεσης γίνονται μόνο μέσω της ιστοσελίδας μας και μόνο για συγκεκριμένα στοιχεία (π.χ. password).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
deadlyarcher




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012

ενα θεμα με το ακκαουντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενα θεμα με το ακκαουντ   ενα θεμα με το ακκαουντ EmptyΤρι Μάης 08, 2012 8:58 am

εντάξει ευχαριστώ που απαντήσατε!
Καλή σας μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ενα θεμα με το ακκαουντ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενα θεμα με το ακκαουντ   ενα θεμα με το ακκαουντ EmptyΤρι Μάης 08, 2012 1:08 pm

#Κλειδώνει και μεταφέρεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ενα θεμα με το ακκαουντ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θεμα με Φορουμ
» Πος κλειδονο ενα θεμα
» Θέμα με την αναγέννηση hp.
» Θεμα με το item shop
» Θέμα με τιμωρημένο λογαριασμό

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: