Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!

Πήγαινε κάτω 
+9
ThePunisher4
[MOD]Tsunami
Κοτόπουλος-Jeff
Shamanoubis[G.E]
Marios-MS
[MOD]Psycho
ImeSura
Suigetsu
TwistedFate7
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 3:11 am

Αρχιζω εγω,Η αγαπημενη μου στιγμη ηταν οταν εφτιαξα το 3 επικ μου.Παλυεα για 1,5 μηνες αλλα τελικα το εφτιαξα!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kateriniwtiC στις Παρ Μάης 04, 2012 3:16 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 3:15 am

H δικια μου θα ερθει οταν παρω χρυση... ως τωρα ειναι οτι εκανα +9 την αιματοχυσιας μου :jumping:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 3:20 am

Η δικί μου θα έρθει όταν τελειώσω όλες τις Q και τελιόσω τα τελευταία 2 items μου που θέλουν ελάχιστω φτιάξιμο Smile.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 4:06 am

Όταν βρήκα 1 πετράδι πίστης.(γιατί μετά δε ξαναβρήκα Shocked )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 4:15 am

Ότι γνώρισα έναν άνθρωπο που πραγματικά αξίζει πολλά και το πιο συναρπαστικό είναι ότι είχαμε πολλά κοινά τα οποία νόμιζα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρω σε έναν άνθρωπο και όμως έκανα λάθος. Μου έμαθε πολλά πράγματα και συνεχίζει ακόμα να το κάνει γενικά μου άλλαξε την ζωή .

Και κάθε μέρα είναι πολύ ωραία για μένα στο metin γνωρίζω πολλά άτομα και ανακαλύπτω κάθε μέρα και έναν μοναδικό ξεχωριστό χαρακτήρα ακόμα και στο forum συμβαίνει αυτό. Αυτό το πράγμα είναι πραγματικά πολύ φανταστικό!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 04, 2012 4:40 am

Για μένα η καλύτερη στιγμή ή μαλλον οι καλύτερες στιγμές στο παιχνίδι ήταν, είναι και ΘΑ ΕΙΝΑΙ οι στιγμές που βρίσκομαι μαζί με τα παιδιά που γνώρισα, που με αγκαλιάσανε και με αγκαλιάζουν, που με δέχονται έτσι όπως είμαι και γενικότερα μου χαρίζουν στιγμές γέλιου, χαράς, ευτυχίας, ακόμα και στιγμές χαζομάρας. Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Heart

Ειλικρινά, μερικές φορές αναρωτιέμαι πόσο καμένοι μπορεί να είμαστε scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marios-MS




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Venezia
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 2:34 am

η δικια μου θα ερθει οταν παρω χρυση αλλα μεχρι τωρα ειμαι ευχαριστημενος και με τα items μου, το βασικοτερο ειναι οτι εχω γνωρισει ατομα που περναω ατελειωτες ωρες μαζι τους (μεσα στο game)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 2:44 am

λοιπον..η δικες μου καλυτερες στιγμες ειναι αρκετες...θα σας πω ομως δυο..
Η πρωτη μου ηταν οταν εκανα το λυκου +9 και την πυρος +9 για τον sura μου.
Τωρα για την δευτερη..θα πω πως ηταν η παρεα που γνωρισα και περναμε καλα μαζι Wink
Αν και απο οτι φενεται.. οι καλες μας στιγμες.. εινα παρομοιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 3:03 am

Εμένα η αγαπημένη μου στιγμή ήταν όταν γνώρισα κάποια άτομα τα οποία τα αγαπώ πάρα μα πάρα πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 3:06 am

Εμένα η καλύτερη δεν ήρθε ακόμη.
Αλλά υπήρξαν και κάποιες στιγμές που ήταν ωραίες.
:innocent:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shamanoubis[G.E]

Shamanoubis[G.E]


Αριθμός μηνυμάτων : 373
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 3:14 am

Kotopoulos έγραψε:
Εμένα η αγαπημένη μου στιγμή ήταν όταν γνώρισα κάποια άτομα τα οποία τα αγαπώ πάρα μα πάρα πολυ!
το ηξερα πως θα ελεγες για εμενα!!! :P :thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 3:49 am

Shamanoulis[G.E] έγραψε:
Kotopoulos έγραψε:
Εμένα η αγαπημένη μου στιγμή ήταν όταν γνώρισα κάποια άτομα τα οποία τα αγαπώ πάρα μα πάρα πολυ!
το ηξερα πως θα ελεγες για εμενα!!! :P :thanx:
Πάντως είσαι και εσύ μέσα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThePunisher4

ThePunisher4


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΔευ Μάης 07, 2012 5:33 am

Εμενα οταν εδοσα Αδη με 41 μεσι χορις λιθουσ για χριση φαλενα+9 τουμπανο και λαβασ+9 τουμπανο και αυτοκρατορα +6 <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=_Yr5rn3Sv_4&list=WL4264D47351
CaptainJohn

CaptainJohn


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 3:19 am

Εμένα όταν έφαγα BAN bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 3:24 am

Οταν ειδα αυτο https://reventon-forum.forumgreek.com/t2636-topic#25338 και εμαθα οτι επιτελους μια φορα το κοκκινο επαιξε οργανωμενα Smile και παλι 1000 μπραβο ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 4:48 am

Οχ το ξεχασα αυτο το θεμα..Επισης οταν εφτιαξα και μια νεολιθικη +9 μεσα σε μιση ωρα(απο +8 και δεν ειχα ολα τα ιτεμ) Γιατι με αυτο μπορεσα και βοηθισα εναν γνωστο μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[GOD]Leftaas

[GOD]Leftaas


Αριθμός μηνυμάτων : 351
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : L.A. CA
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 5:11 am

Δεν εχω περασει και τοσες πολλες καλες στιγμες στο μετιν... Sad
Αλλα η καλυτερη ηταν οταν μεσα στη πολη βρηκα ενα γδαρτη και τον εδωσα σε εναν φιλο μου που μετα εφαγε μονιμο Evil or Very Mad Evil or Very Mad και παει ο γδαρτης τρ τεσπα τι να πεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 11:40 am

Πέρασα ωραίες στιγμές σε συντεχνίες στο κόκκινο,
αλλά γνώρισα και πολύ καλά παιδιά στο κίτρινο. Smile
Αν και τίποτα από αυτά δε κράτησε πολύ.... για αρκετούς λόγους.
Νέα αρχή το καλοκαίρι! Smile
Και ελπίζω κάθε μέρα να έχω και μία πιο ευτυχισμένη στιγμή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!   Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!! EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 3:48 pm

Για εμενα,απλα,οτι ειδα επιτελους εναν Ελληνικο σερβερ,να αφηνει ετη φωτος πισω του/ ολους τους πριβε που εχω ασχοληθει.Δε το περιμενα ποτε,και ευχομαι ν ειναι για παντα ετσι ,Συντομα θα αφησω το παιχνιδι για αλλους λογους.αλλα πραγματικα το εχω ευχαριστηθει οσο κανενα μετιν.. :begging:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πια ηταν η πιο ευτυχισμένη στιγμη σας στο παιχνιδι!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χακ ηταν?
» Παιχνίδι γνώσεων.
» Πως να παίξει το παιχνίδι.
» παιχνιδι για την βαρεμαρα
» Δεν ξεκιναει το παιχνιδι S.O.S

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: