Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 τι λες ρε alyxako

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mpeizanis1




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 5:57 am

νομιζεις οτι ανοιξα το θεμα για να μου δωσεις ιτεμ ?? αυτο σκεφτηκε το φτωχο μυαλο σου ..
σου εστειλα και email μπας και ξυπνησεις.
Αν θελω αγοραζω παλι ολα τα ιτεμ που μου εκλεψαν οι συνεργατες σου και αγοραζω και σενα μαζι ....
Απλα σας βαρεθηκα να ριχνετε ευθύνες μονο στους παιχτες ...
Οποτε θα σου πω μια λεξη μονο ΟΥΥΥΥΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ
(ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΜΟΥ) Very Happy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpouu




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:08 am

επιθετικη Αlyx ειμαι οπου βλεπω την αδικια και τα περνω κρανιο!!στο τελος θα μεινετε εσυ και οι κολλητοι σου να αλληλοκλεβεστε να δεις την γλυκα!!τελευταιο μυνημα και απο εμενα :ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤ ΣΤΟ ΠΙΟ ΑΘΛΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ!χαλαλι σας τα items γυφτακια !ετσι εχετε μαθει να ζειτε κι αυτο θα κανετε μια ζωη!!κλειδωσε μπαναρε κανε οτι θες!την αποψη μου για το παιχνιδι σας δε θα την αλλαξεις!! :wall:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ouzakas

Ouzakas


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : New York
Φύλλο : Άντρας

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:19 am

καλυτερα γιατι θα γλυτωσουμε και απο κατι μ... σαν και εσενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:20 am

Εγώ ένα μόνο θα πω... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΣΤΑΝΟ! Το παρακάνατε... μπορείτε να μιλήσετε με περισσότερο σεβασμό οτιδήποτε και αν έχει προηγηθεί! Δεν είστε ούτε φιλαράκια αλλά ούτε ίσοι με τον Alyx! Δεν το παίζω δικηγόρος αλλά ούτε είμαι φίλός του. Απλά όπως και εσύ μπουμπου δεν μπορείς την αδικία, έτσι δεν μπορώ και γω να βλεπώ ανθρώπους που δεν σέβονται! Και προς θεού, σεβασμό στους μεγαλυτέρους! Σε οποιονδήποτε μεγαλύτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpeizanis1




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:37 am

Οrigami έγραψε:
Εγώ ένα μόνο θα πω... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΣΤΑΝΟ! Το παρακάνατε... μπορείτε να μιλήσετε με περισσότερο σεβασμό οτιδήποτε και αν έχει προηγηθεί! Δεν είστε ούτε φιλαράκια αλλά ούτε ίσοι με τον Alyx! Δεν το παίζω δικηγόρος αλλά ούτε είμαι φίλός του. Απλά όπως και εσύ μπουμπου δεν μπορείς την αδικία, έτσι δεν μπορώ και γω να βλεπώ ανθρώπους που δεν σέβονται! Και προς θεού, σεβασμό στους μεγαλυτέρους! Σε οποιονδήποτε μεγαλύτερο.

και ποιος σου λεει οτι ο Alyx ειναι μεγαλyτεροw απο μενα?????????
τι νομιζεις οτι μονο πιτσιρικια σαν εσενα παιζουν game ???? ελεος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpouu




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:41 am

σεβομαι μονο οσους με σεβονται!και δε μπορεις να φερεις γνωμη αν δεν ξερεις τι εχει προηγηθει!οσο για τον <κυριο > nikosdraga εγω να δεις ποσο χαιρομαι που παραταω το παιχνιδι του "εσυ πληρωνεις εγω σε κλεβω και σου βγαινω κι απο πανω" αλλωστε ειναι μονο για κατι μικρα παιδακια σαν εσενα που μπορουν να βριζουν ανενοχλητα για να εκτονωθουν στην δυσκολη περιοδο της εφηβειας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:42 am

Σου απάντησα στο Pm... εδώ δεν πρόκειτε να πω κουβέντα. Και επιτέλους, σταματήστε να μασάτε την ίδια καραμέλα. Δεν μίλησα για να δημιουργηθούν κόντρες. Ο σεβασμός μπουμπου δεν είναι χάρη αλλα ούτε παιχνίδι του "θα σέβομαι όποιος με σέβεται", όταν σέβεσαι και περιμένεις να σε σεβαστούν τότε δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα. Είναι ένα μεγάλο + για αυτόν που σέβεται και λυπάμαι που δεν το έχεις καταλάβει από την στιγμή που δεν είσαι πιτσιρίκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:53 am

mpeizanis1 έγραψε:
νομιζεις οτι ανοιξα το θεμα για να μου δωσεις ιτεμ ?? αυτο σκεφτηκε το φτωχο μυαλο σου ..
σου εστειλα και email μπας και ξυπνησεις.
Αν θελω αγοραζω παλι ολα τα ιτεμ που μου εκλεψαν οι συνεργατες σου και αγοραζω και σενα μαζι ....
Απλα σας βαρεθηκα να ριχνετε ευθύνες μονο στους παιχτες ...
Οποτε θα σου πω μια λεξη μονο ΟΥΥΥΥΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ
(ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΜΟΥ) Very Happy



Φίλε με τον τρόπο που μιλάς και με τον επιθετικό τόνο που έχεις δείχνεις πόσο χρονών είσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpouu




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:56 am

συνεχιζεις να μιλας ομως και να με κρινεις!κοιτα ομως λιγο αυτα που γραφεις γιατι μπερδευεσε!!<οταν σέβεσαι και περιμένεις να σε σεβαστούν τότε δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα.>για ελα λιγο στη θεση μου και υπεθεσε οτι ως δια μαγειας εξαφανιζονται ολα σου τα items με το ανοιγμα του server.ποιος ειναι αυτος ο μαγκας που ενω εχει πεσει ο server εκεινο ειναι ον και σε κατακλεβει? εσενα και αλλους πολλους!Ο Αlyx απλα παιζει με τη νοημοσυνη μας λεγοντας οτι ειμαστε αφηρημενοι και μας κλεβουν !τι αλλο θα ακουσουμε δηλαδη εδω μεσα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 7:06 am

Δεν κατηγορώ κανέναν... θα σου πω το ίδιο που είπα και στον mpeizanis1 Εχασες τα ιτεμς σου και δυστυχώς χωρίς αποδεικτικά στοιχεία δεν μπορούν να κάνουν τιποτα... Στεναχωριέμαι και εγώ αλλά έτσι είναι το παιχνίδι, και καταλαβαίνεις οτι αυτό γίνεται για να μην υπάρξει καμία αναστάτωση :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpouu




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 7:15 am

ακριβως.χωρις αποδεικτικα στοιχεια γιατι η κλοπη εγινε την ωρα που ο σερβερ ηταν κλειστος!δεν ειναι ουτε τα 100 ουτε τα 200 ευρω!εχουμε χαλασει πολυ περισοτερα σε αλλους σερβερ .εκει μονο απο αλλο παιχτη μπορεις να την πατησεις .να σε κλεψει !εδω μεσα δυστυχως σε κλεβουν οι ιδιοι οι gm!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 7:20 am

Δεν ξέρω, δεν ήμουν ποτέ θύμα και ούτε θέλω να είμαι. Απ οτι βλέπω όμως δεν έχει τύχει μόνο σε σας αλλά πως να σου πω να καταλάβεις, υπάρχουν δυο μεριές που δεν ξέρεις τι να πιστέψεις τελικά... Να πιστέψεις έναν έμπειρο άνθρωπο που διαχειρίζεται ολόκληρο server ή δύο τρία άτομα? Δεν το λέω για μένα αλλά γενικότερα. Μόνο ο διαχειριστής ενός παιχνιδιού ξέρει τι γίνεται σε ολόκληρο τον server...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpouu




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 7:31 am

ειναι αρκετοι αυτοι που επαθαν το ιδιο και το παρατησαν την ιδια στιγμη!δε μπηκαν καν στο κοπο να ενημερωσουν τους υπολοιπους χρηστες!σαφως ο διαχειριστης γνωριζει τον σερβερ αλλα να σου θυμισω λιγο τον πρωην gm που πουλουσε πετρες για paysafe?ο Alyx δε μπορει να γνωριζει τα παντα ,τι γινετε πισω απο την πλατη του!και αντι να μας πει οτι θα το ερευνησει ,μας ειπε αφηρημενους και μας εβγαλε τρελους οτι το γεγονος δεν εγινε ποτε!!ΕΛΕΟΣ δηλαδη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 7:46 am

Για να τελειώσει εδώ γιατί δεν έχει νόημα... Εγώ δεν κατηγορώ κανέναν απλά μίλησα για σεβασμό, ο τρόπος που μιλούσατε ήταν άσχημος! Αυτό είναι όλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

τι λες ρε alyxako Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λες ρε alyxako   τι λες ρε alyxako EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 8:32 am

Όποιος δε θέλει να φύγει
Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τι λες ρε alyxako
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: