Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Metalia Alogou

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Glpro




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Άντρας

Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΔευ Απρ 30, 2012 4:57 am

exo enan pekth 68 lvl kai 8elo na paro metalia gia alogo.Phgaino stin kanonikh katakombh twn pi8ikwn alla dn m petaei th prepei na kano pls help
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΔευ Απρ 30, 2012 5:55 am

Είσαι πολλά lvl για την κανονική,αν θες φτιάξε ένα παίκτη 10-15lvl ,πάρε κάποια Items μαζί σου και θα κάνεις drop πάρα πολλά μετάλλια,μετά συνεχίζεις στην μέτρια και μετά στην δύσκολη όταν είσαι 30-40lvl.....και πάνω. :P

Edit:Μην γράφεις greeklish.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΔευ Απρ 30, 2012 6:08 am

@Glpro έχεις 1 προειδοποίηση για greeklish.

Φτιάξε έναν σαμάνο. Πηγενέ τον 5 λέβελ έτσι ώστε να του μάθεις skills. Θα του μάθεις δράκου. Θα πάρεις δαχτυλίδι εεκ, θα βάλεις στα σκουλαρίκια και στο βραχιόλι 20% διπλάσια αντικείμενα, και γάντια του κλέφτη. Θα πας στην κατακόμβη και θα παγώσεις το exp με το δαχτυλίδι. Ο παίχτης σου θα παίρνει λέβελ μιας και είναι μικρός αλλά στα 15 θα παίρνει λίγο πιο δύσκολα. Προσπάθησε να μην παίρνεις όμως. Πως; Θα πατάς το space και θα το αφήνεις έτσι ώστε να χτυπήσει 1 άντε και 2 φορές τις μαϊμούδες. Έτσι και θα προλαβαίνει το exp σου να μηδενιστεί αλλά και θα σκοτώνετε το τέρας. Τα μετάλλια θα είναι άφθονα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Glpro




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Άντρας

Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΔευ Απρ 30, 2012 11:18 am

συγνώμη για τα γκρεεκλιση παιδια και ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eic1Skill

Eic1Skill


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Τόπος : Για να σου πω εγω πρεπει να ειμε ΧΑΖΟ
Φύλλο : Θηλυκό

Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΔευ Απρ 30, 2012 11:25 am

@[MOD]Origami εχω ενα προβλημα κατεβαζω τον σερβερ και οταν κανω Install μου βγαζει κατι και μου λεει "Some installation files are corrupt. Please download a fresh copy and retry the instalation" γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΔευ Απρ 30, 2012 11:37 am

@Eic1Skill έχεις μια προειδοποίηση για spam

Λείπουν κάποια αρχεία από τον φάκελο του reventon. Ξανά κατέβασε το ή κάνε extract με το 7zip.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Metalia Alogou Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metalia Alogou   Metalia Alogou EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:44 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Metalia Alogou Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Metalia Alogou
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» metalia alogou
» metalia drakou zaxari alogou HELP!!!!!!!!!
» DINW SMARAGDENIO 8WRAKA+9 GIA NIXTERIDAS+8/10 METALIA ALOGOU GIA 10 VOLOUS METAMORFOSSIS PI8IKWN
» PWS ANAEVAINOUN TA LVL ALOGOU????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: