Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ   ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ EmptyΔευ Απρ 30, 2012 2:34 am

ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΤΑ ΠΕΤΡΑΔΙΑ ΖΗΛΟΦΘΟΝΙΑΣ. ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ SURA ΜΟΥ, 250LVL(ΟΠΛΟΥ) ΣΤΗΝ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΠΕΤΡΑΔΙΑ. <<ΔΕΝ 8Α ΠΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ>>. ΜΑΖΕΥΩ ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΜΕΝΩ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΖΗΜΙΑ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΧΤΥΠΑΩ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ 3Κ, 6Κ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 11Κ ΖΗΜΙΑ/HIT ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΚΑΜΠΟΣΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ. ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??? ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΡΚ, ΕΠΙΣΗΣ 250LVL, ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΙΘΟ ΤΩΝ ΔΟΝΤΙΩΝ(Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ), ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΠΟΤΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΡΙΞΑΝ. ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ   ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ EmptyΔευ Απρ 30, 2012 2:43 am

Υπαρχει ενα προβλημα με τη λεπιδα στους sura οπλου οταν τα τερατα ειναι 100 lvl μικροτερα.Μην την αναβεις αφου ουτως η αλλως πεφτουν με 1 hit.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ   ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:43 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΖΗΜΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ζημιά ικανοτήτων και μέση ζημιά
» Μέση ζημιά
» Η Ζημιά θα απορροφηθεί από HP
» Μεση Ζημια
» Αναζητω φμς 45+ μεση ζημια!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: