Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BrokenDr
Επισκέπτης




Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:11 am

Στο προηγούμενο φόρυμ είχα δημιουργήσει ένα thread με θέμα τον χρόνο αναμονής όταν βγαίνεις από μία συντεχνία..Άκουσα πολλά άτομα να λένε πώς τους πειράζει αυτό το πράγμα (για να πω την αλήθεια και έμενα) δηλαδή να περιμένουν...Το Θέμα είναι ...μπορεί με κάποιο τρόπο να αλλάξει αυτό?Δηλαδή να μην υπάρχει χρόνος αναμονής ή τουλάχιστον να μειωθεί αισθητά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:17 am

σου είχα απαντήσει και στο Π.Φ. (παλιο φόρουμ :P).Θα σου ξανα πώ την γνώμη μου λοιπόν. Νομίζω ότι αυτό γίνεται για να μην κάνουν κάποιες clan ανταλαγές για ένα συντεχνιακό πόλεμο. Παρόλλα αυτά υπάρχει ένα είδος παράκαμψης: Δηλαδή: μπορείς να πείς στον αρχηγό της συντεχνίας η σε κάποιον με δικαιόματα να σε διώξει απο την συντεχνία ενώ είσαι off-line, όμως δεν ξέρω κατά πόσο αυτό είναι επιτρεπτό. Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:28 am

EagleEye έγραψε:
σου είχα απαντήσει και στο Π.Φ. (παλιο φόρουμ :P).Θα σου ξανα πώ την γνώμη μου λοιπόν. Νομίζω ότι αυτό γίνεται για να μην κάνουν κάποιες clan ανταλαγές για ένα συντεχνιακό πόλεμο. Παρόλλα αυτά υπάρχει ένα είδος παράκαμψης: Δηλαδή: μπορείς να πείς στον αρχηγό της συντεχνίας η σε κάποιον με δικαιόματα να σε διώξει απο την συντεχνία ενώ είσαι off-line, όμως δεν ξέρω κατά πόσο αυτό είναι επιτρεπτό. Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι Smile

Είδαμε και με την αναμονή τι γίνεται :P . Εδώ η Over9000 είναι σχεδόν μόνο με "δανεικούς" Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Th046 Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Th046
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:33 am

εντάξει κοίτα να δεις: το τι κάνει κάθε συντεχνία είναι δικό της θέμα. Και θα το ξαναπώ όπως έχω πει και παλιά. Δεν χρειάζεται διαμάχη ανάμεσα στις συντεχνίες. Όλοι είμαστε παίκτες και πάντα κάποιο καλύτερος θα υπάρχει. Τα χαζά σχόλια όμως χαλάνε το παιχνίδι. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:36 am

EagleEye έγραψε:
εντάξει κοίτα να δεις: το τι κάνει κάθε συντεχνία είναι δικό της θέμα. Και θα το ξαναπώ όπως έχω πει και παλιά. Δεν χρειάζεται διαμάχη ανάμεσα στις συντεχνίες. Όλοι είμαστε παίκτες και πάντα κάποιο καλύτερος θα υπάρχει. Τα χαζά σχόλια όμως χαλάνε το παιχνίδι. Smile

Νομίζω πως οι χαζές πράξεις χαλάνε το παιχνίδι :P Εγώ προσωπικά δεν έχω τίποτα με την Over9000 απλά μιας και αναφέρθηκε το θέμα την έφερα ώς παράδειγμα! Νομίζω εσύ είσαι Over9000 ε; xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:40 am

ναι όντως είμαι και δεν το είπα μόνο για την δικιά μου ( δεν το ήξερα καν) . Πάρε παράδειγμα MISFITS-omadaEPSILON. Είναι και οι 2 πολύ καλές κλαν αλλά κάτι "παιδιά" μέσα χαλάνε την φήμη και έχουν κάνει όλα τα βασίλεια να τους μισούν. Και επίσης φτάνει το σπαμ είμαστε σε λάθος thread. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:41 am

Ξαναγράφω ότι αυτό δεν γίνεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:50 am

μάλιστα είχες πει οτι κατα 99% αυτό δεν γίνεται. Σωστά? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 7:52 am

EagleEye έγραψε:
μάλιστα είχες πει οτι κατα 99% αυτό δεν γίνεται. Σωστά? Very Happy
Ναι, το ίδιο ισχύει και τώρα. Περιμένουμε απάντηση σου Άλυξ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 8:36 am

Γίνεται πολύ εύκολα από τεχνικής άποψης :Ρ, αλλά δεν θα γίνει στην πράξη για τον λόγο που αναφέρθηκε, περί "μεταγραφών".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Cyclops

Cyclops


Αριθμός μηνυμάτων : 415
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία   Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 8:37 am

Κλειδώνει Smile

BTW τελικά γίνεται απλά δεν το ήξερα εγώ scratch
Άλυξ πες μου σε πμ πως γίνεται :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χρόνος Αναμονής για Συντεχνία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χρόνος-Διάρκεια του ΒΑΝ
» ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ
» Συντεχνία
» Πόντι ικανοτήτων για την συντεχνία
» ΕΧΩ ΠΟΛΕΜΟ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΨΑΝ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΤΟΥΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: