Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πως κυλάnε οι μέρες μου ..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως κυλάnε οι μέρες μου ..   Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:06 am

Ουφφφφ ... εγώ προσωπικά έτσι είμαι ποιός ξυπνάει το πρωί για το σχολείο αλλά το χειρότερο αμά ξυπνάς για την δουλειά, στο σχολείο κάνεις και κανένα χαβαλέ με τον φίλο σου ή τον διπλανό στην δουλεια..... δεν έχει τέτοια :P :P :P


Μέρες εργασίας
Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Funnyworkingweekjobfrid
Μέρες στο σχολείο
Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Funnytheweekatschool

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κυλάnε οι μέρες μου ..   Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:09 am

Όντως... πάρα πολύ γρήγορα! Για πότε ήταν χριστούγεννα και για πότε πάσχα! Για πότε ήταν 2005-6-7 και για πότε 2012. Γερνάμε?? :O
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κυλάnε οι μέρες μου ..   Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:12 am

Εμείς και στην δουλεία κάνουμε χαβαλέ πάντως για σας δε ξέρω :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κυλάnε οι μέρες μου ..   Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:15 am

[MOD]Origami έγραψε:
Όντως... πάρα πολύ γρήγορα! Για πότε ήταν χριστούγεννα και για πότε πάσχα! Για πότε ήταν 2005-6-7 και για πότε 2012. Γερνάμε?? :O
Δεν ενώ ότι γερνάμε απλώς δείχνω σε κάθε περίπτωση το πως κάνω ή κάνουνε μερικοί άνθρωποι όταν πάνε σχολείο ή αντίστιχα στην δουλειά άρχίζοντας από την Δευτέρα με βαρεμάρα και καταλίγοντας στην Παρασκευή που πάμε με χαρά γιατί μετά θα είναι Σαββατοκύριακο... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κυλάnε οι μέρες μου ..   Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:16 am

χαβαλε στη δουλεια; Απαπαααααααα :P :P
Παντα. Χωρις τη σχετικη πλακιτσα δεν περναει η μερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κυλάnε οι μέρες μου ..   Πως κυλάnε οι  μέρες μου .. EmptyΤετ Απρ 25, 2012 6:19 am

φφφφ ..... μου άρεσει πολύ να κάνω πλάκες δηλαδή να λέω κανένα αστείο ή να κάνω κάτι να γελάνε οι άλλοι μου αρέσει πολύ όταν κάνω τους ανθρώπους να γελάνε αλλά δυστυχώς στην δουλειά δεν μου έχει τύχη ποτέ... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως κυλάnε οι μέρες μου ..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εχω 2 μερες να μπω
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ BUG ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ :@
» 4 μερες μετα μπαν!!!
» εδώ και 2 μέρες κάνω εξπ με τον νινξα μ και δεν περνο λβλ γτ ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: