Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?

Πήγαινε κάτω 
+2
ADAMASTH
DyNamiTeGiRL
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:09 am

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Πειτε μου please!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:11 am

Εσύ δεν μπορείς... και αν προσπαθήσεις να το αλλάξεις δεν θα έχεις Internet :P. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να αλλάξεις υπηρεσία ή να πάρεις τηλέφωνο στην εταιρία που σου παρέχει το internet.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:18 am

Και τι να τους πω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:20 am

Αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:22 am

Η ερώτηση σου είναι πάρα πολύ γενική υπάρχουν 1000 λόγοι που κάποιος θέλει να αλλάξει την ΙΡ εσύ για πιο λόγο θέλεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:22 am

Για να μπορω να παιξωωωωωωω-.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:24 am

Από την στιγμή που έχεις ΙΡ μπαν δεν επιτρέπεται να αλλάξεις γιατί για κάποιο λόγο θα έγινε. Αν είσαι από κύπρο τότε έχεις φάει μπαν για να γίνει ο έλεγχος και θα πρέπει αναγκαστικά να περιμένεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:27 am

Δεν μπορείς να αλλάξεις ΟΡ και να παίξεις στο παιχνίδι δεν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:29 am

Ναι ομως γιατι δεν εκανε μπαν τον παικτι μου και εκανε IP BAN? ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΞΙΓΙΣΕΙΣ?ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:35 am

δεν μιλατε τωρα ε? καλα καλα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 6:49 am

@IwantToPLAY έχεις μια προειδοποίηση για διπλό post. Μην το κάνεις αυτό... μπορείς να κάνεις edit.

IP ban έκανε σε αρκετά άτομα που βρίσκονται στην κύπρο. Παραπάνω πράγματα εγώ δεν μπορώ να σου πω και συγγνώμη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADAMASTH

ADAMASTH


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2012
Φύλλο : Θηλυκό

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 7:57 am

Όταν κάνεις τις ΄΄μαγκιές σου ΄΄ μέσα στο παιχνίδι να έχεις και την ΜΑΓΚΙΑ να αντιμετωπίσεις τις συνέπειες . Αντί να έρχεσαι εδώ και να κάνεις φασαρία και γιατί??? Γιατί έχεις ένα ban το οποίο προφανώς το πείρες γιατί το άξιζες διότι λογικά θα έχεις διαπράξει κάτι που δεν είναι σωστό με τους κανονισμούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 8:30 am

Lolitaki έγραψε:
Όταν κάνεις τις ΄΄μαγκιές σου ΄΄ μέσα στο παιχνίδι να έχεις και την ΜΑΓΚΙΑ να αντιμετωπίσεις τις συνέπειες . Αντί να έρχεσαι εδώ και να κάνεις φασαρία και γιατί??? Γιατί έχεις ένα ban το οποίο προφανώς το πείρες γιατί το άξιζες διότι λογικά θα έχεις διαπράξει κάτι που δεν είναι σωστό με τους κανονισμούς.
Το παιδί ρωτάει γιατί έφαγε IP ban και οχι κανονικό ban!Και αν είδες λέει πως δεν του εξυγούν την αιτία οπότε κατά την άποψη μου είναι άδικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
peloscy




Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Kipros
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 8:35 am

ρε πεδια εγο επεζα κανονικα κε μολις εγινε το ρεβοοτ τις κιριακις δν 3αναμπικα επδ λεει σφαλμα ελεοσ τι εκανα ρε? δν 3ρ τι ινε καν το Ιπβαν μας κοροιδευουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:00 am

Εγω ρωτισα τον ΛΟΓΟ που μου εκαναν IP ban και οχι το γιατι... Αλλα απ' οτι φαινεται αυτος που μου εκανα το IP ban δεν φανερωνεται.. Μονο να κανουν τα ban και να μην εξηγουν τον λογο.. Αλλα ετσι ειναι..Θα τα ξαναπουμε καποτε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
peloscy




Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Kipros
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:07 am

καλα λεει ο ιwanttoplay ελεοσ διλαδι πεζουμε μια χαρα κε κανουν βλακιες αντε ανι3ετετο ρεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:22 am

IwantToPLAY έγραψε:
Εγω ρωτισα τον ΛΟΓΟ που μου εκαναν IP ban και οχι το γιατι... Αλλα απ' οτι φαινεται αυτος που μου εκανα το IP ban δεν φανερωνεται.. Μονο να κανουν τα ban και να μην εξηγουν τον λογο.. Αλλα ετσι ειναι..Θα τα ξαναπουμε καποτε..
Πρώτα από όλα δεν κρύβεται κανείς , δεύτερον το να προσβάλεις δεν σε οδηγεί πουθενά εκτός από τον αποκλεισμό. Άκου να σου πω έτσι τυχαία ΙΡ ban παίκτες δεν παίρνουν και κάθε παίκτης όταν τιμωρείτε έχει πάντα μα πάντα την απορία για πιο λόγο τιμωρήθηκε , μπορείς κάλλιστα να μάθεις τον λόγο που τιμωρήθηκες αλλά να το ζητήσεις με τον σωστό τρόπο και άμα δεν έχουμε κάποια απάντηση να έχεις υπομονή Και να περιμένεις μέχρι να σου απαντήσει ο αρμόδιος αυτού. .

peloscy έγραψε:
καλα λεει ο ιwanttoplay ελεοσ διλαδι πεζουμε μια χαρα κε κανουν βλακιες αντε ανι3ετετο ρεε

Επίσης δεν έχουμε κλείσει κάτι για να το ανοίξουμε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:28 am

Αν μου δωσει καποιος αποδιξεις και θα το σεβαστο.. Δεν με νοιαζει αν δεν θα ξαναπαιξω και χεσμενα τα εχω τα λευτα που εβαλα. Απλος αυτος που με τιμωρισε ας μου δωσει και καποιες αποδιξεις και παω πασο..Εγω δεν προσβαλα κανενα ετσι και αλλιος..Τελοσπαντων.. Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια.. Θα περιμενω εγω απαντηση και το πραγμα θα παει απο μονο του..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:31 am

αν συνδεθείς στην αρχική σελιδα λογικα σου λεει και τον λογο που εφαγες μπαν, οπως και ποιος στο έριξε. Οποτε μαλλον κατι δεν ξερεις καλα μου φαίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:37 am

Δεν ειμαι χαζος.. δεν θα ζυταγα εξιγισεις αν ηξερα..ΞΥΠΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:07 am

Αν ήσουνα λίγο πιο έξυπνος θα μάθαινες και να μιλάς αν θέλεις απάντηση. Γιατί και την Ip μπορείς να αλλάξεις και πολλά άλλα. Αν δεν αλλαξεις ομως συμπεριφορά έτσι θα μείνεις στο μπαν Ip. Κάτσε λοιπόν με το μπαν σου γιατι μάλλον σου αξίζει. Από μένα τέλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:54 am

Απ'οτι φενεται τοσα ξερεις τοσα λες.. αυτα και απο μενα.. αντιοςςς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xXJokerXx




Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:04 pm

Το Μονο που εχω να σου απαντησω ος μελος ινε οτι εφαγες μπαν τελιοσε δεν μιλας αν δεν εχεις δικιο και ξεκολας απο pc λιγο και βλεπεις και τους φιλους σου ασκοπα κανης το θεμα επιδι με φονες και μαγγιες δεν περναι τπτ δεν ινε ρεαλ λιφε εδω ινε ΙΛΕΚΤΡΟΝΙΚΙ ΔΙΧΤΙΟΣΙ που σιμενι δεν εχεις ελπιδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?   Πως μπορω να αλλαξω την IP του net? EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:19 am

Απάντηση δόθκε
#Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως μπορω να αλλαξω την IP του net?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πως μπορώ ν αλλάξω e-mail...
» Θέμα: Ημουν νιντζα τοξοβολιας πηγα να αλλαξω τα σκιλλ μου να γινω στιλετου εκανα την αλλαγη και τα σκιλλ περφεκτ αλλα μετα καταλαβα οτι δεν μπορω να κανω το σκιλλ ''ΣΤΙΛΕΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ'' ξανα αλλαξα τα σκιλλ 15 φορεσ αλλα παλι τιποτα εκανα και τα πατσ αλλ
» Τι πρέπει να αλλάξω ?
» προβλημα, δεν μπορω να ανοιξω τον σερβερ. (οχι να συνδεθω να τον ανοιξω δεν μπορω)
» ΠΕΔΕΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: