Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ερωτηση




Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:56 am

Ρε παιδια ανοιγω το patch χωρις hack ,η τπτ αλλο, με απενεργοποιημενο antivirus αλλα ακομα δεν μ εμφανιζει το παιχνιδι ενω στον σταθερο υπολογιστη ανοιγει κανονικα. Αν μπορει κανεις να δωσει καμια ιδεα θα του ημουν ευγνωμων .Θελω πολυ να παιξω απο το λαπτοπ μου . Ευχαριστω



Υ.Σ : Το εχω μεταφερει και στον C:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 4:05 am

Τι ακριβός σου βγάζει όταν πας να συνδεθείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADAMASTH

ADAMASTH


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2012
Φύλλο : Θηλυκό

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 4:38 am

Τι windows έχει το laptop σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 4:46 am

Απ' ότι κατάλαβα δεν μπορείς να συνδεθείς καν επειδή δεν σου ανοίγει το παράθυρο του παιχνιδιού, έτσι δεν είναι? Προσωπικά δεν ξέρω να σου πω στα σίγουρα αλλά θα σου έλεγα να προσπαθήσεις να το ξανά εγκαταστήσεις. Αν το έχεις ήδη κάνει και συνεχίζει να έχει το ίδιο πρόβλημα, τότε κατέβασε το πάλι και κάντο αποσυμπίεση με άλλο πρόγραμμα όπως το 7zip.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DyNamiTeGiRL

DyNamiTeGiRL


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λεμεσό
Φύλλο : Άντρας

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 4:50 am

εγω το πηρα σημερα απο usb αλλα...... Sad( μου το ανοιγει τωρα το παιχνιδι αλλα εχει .... και μου λεει σφαλμα.. και οταν παω να κανω εκκινηση Patch μου λεει 1 απο 143 λαθοιι......... δεν ξερω τι να κανω χελπ..και στα 2 λαπτοπ αυτο μου κανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ερωτηση




Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:49 pm

δεν μ ανοιγει το παραθυρο καν οπως ειπε και ο origami . Εχω windows 7 και Το αποσυμπιεσα με 7zip, μηπως πρεπει να το κανω με WinRar? Ελπιζω να σας καλυψα και να βρεθει μια λυση στο ΠΡΟΒΛΗΜΑ μου .Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:44 pm

ΓΝΏΜΗ ΜΟΥ:
Φίλε και εγώ το ειχα πάθη αυτο έκλεισα το παιχνιδι έκανα επανακηνηση
Μετά είδα πως το πρόβλημα σηνεχείζετε....Βλεπω τον τοπικο μου..c:\
και έλεγε πως είχα λίγο χώρο τα βίντεο που βγάζω απο το πρόγραμμα
εγραφης βιντεου για το παιχνιδι πιανει πολύ χώρο ετσι αποφάσησα να
σβήσω μερικά αρχεια....αφου το έκανα αυτο και άνοιξα το παιχνιδι
δεν μου ξανα παρουσιάστηκε αυτο αλλα νομίζω πως είχε ή θα φτέει
ο Η/Υ σου δηλαδη τα Windows σου ή αυτο που ειπα ή δεν ξέρω^^
εαν δεν πετύχη αυτο που λέω προσπάθησε να κάνεις
αλλο λογαριασμό(*χρήστη μέσω του πίνακα ελένχου)Και πες μας τι έγινε
και τι έφτεγε

Καλή σου επιτυχεία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ερωτηση




Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤετ Απρ 25, 2012 2:25 am

Δυστυχως IdontCare και υπολοιποι δεν καταφερα να το διορθωσω .Αν μπορει να μ προτεινει κανεις αλλος καμια διαφορετικη ιδεα απο αυτες που ειπωθηκαν, ας την πει.Ευχαριστω και παλι για τις προτασεις σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:24 am

Ναι, προσπάθησε να το κάνεις αποσυμπίεση με το winrar. Αν δεν γίνει και αυτό τότε μάλλον το παιχνίδι θα έχει ελλείψης και θα αναγκαστείς να το ξανά κατεβάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα   Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:25 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνεχιζω να αντιμετωπιζς το ιδιο προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Παραμονή στο ίδιο επίπεδο.
» Νεολιθική με +6 πολεμιστή και νίτζα για ίδιο λύκου 2 ιμι.
» Κράνος Σούρα 219λβ για ίδιο πολεμιστή
» Δινω αδαμαντινο κρανος +7 με σετ συρα για ιδιο με σετ σαμαν
» ΑΝΕΑΗ ΜΕ 3+5 ΓΙΑ ΑΠΟΛΥΟΝΑ ΜΕ 3+5 (ΙΔΙΟΥΣ ΛΙΘΟΥΣ) , ΧΡΙΣΙ ΣΑΜΑΝ ΜΕ 3+5 ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΜΕ 3+5 ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΣΑΜΑΝ+9 ΓΙΑ ΙΔΙΟ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: