Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα

Πήγαινε κάτω 
+2
Paulitos
Pixel
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Pixel

Pixel


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 9:28 am

Καλησπέρα στην κοινότητα!
Έχω παρατηρήσει ότι οι περισσότεροι προτιμούν την Αέναη Καμπάνα αλλά θα ήθελα να δω το γιατί. Ουσιαστικά το σκήπτρο είναι βεντάλια, επομένως θα έχει και περισσότερη αξία μαγικής επίθεσης (όπως και έχει). Ο Σαμάνος απ' όσο ξέρω αυτό ψάχνει... Τη ΜΑΓΙΚΉ επίθεση όχι το απλό χτύπημα με το όπλο... Αρά γιατί να προτιμάτε η αέναη απ'το σκήπτρο; Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.europe-redeemed.com/
Paulitos




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Your Hope
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 9:35 am

Άλλοι θέλουν να έχουν περισσότεροι άμυνα παρά επίθεση.οι βεντάλιες έχουν περισσότεροι επίθεση ενώ οι καμπάνες περισσότεροι άμυνα.άρα αυτό το θέμα είναι θέμα επιλογής Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 9:38 am

Οι περισσότεροι γίνονται δράκου και εξ' αιτίας του πολύ κρίσιμου και του 40% διάτρισης της αέναης και όταν βαράνε απλά χτυπήματα κάνουν πολύ ζημία.(μεγαλύτερη από των ικανοτίτων τους) Οι θεραπείας κανονικά φοράνε 6ου τσάκρα γιατί χρειάζονται την μαγική επίθεση παραπάνω σε σχέση με τους δράκου. Αλλά έχω δει θεραπείας με αέναη με την δικαιολογία ότι αλλάζει και γίνετε δράκου όταν έχει πόλεμο γιατί ''οι δράκου είναι καλύτεροι στους πολέμους''. Ο θεραπείας λειτουργεί σαν τον τοξότη δηλαδή μάχετε μόνο από απόσταση. Δεν μπορούν να το καταλάβουν και παραμελούν τους θεραπείας. Άμα μάθεις την τακτική του τοξότη μαθαίνεις και του θεραπείας. Ξέφυγα πολύ από το θέμα αλλά έτσι είναι τα πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pixel

Pixel


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:13 am

Ξέρω καλά τον θεραπείας (θεραπείας έχω) αλλά τον τοξότη όχι και τόσο. Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα 1670605451

Θα ήθελα και καμιά απάντηση και από άλλους. Παυλίτο εσύ δε με βοήθησες πρέπει να ομολογήσω... Τι σχέση έχει η άμυνα με το όπλο; Τέσσερα χρόνια παίζω δεν έχω πότε μου ξανακούσει κάτι σχετικό.... :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.europe-redeemed.com/
PerastikoS

PerastikoS


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:37 am

Περιληπτικα οι θεραπειας ειναι καλυτερο να κρατανε σκυπτρο γιατι ανεβαζει το heal και τα skill ενω οι δρακου χρειαζοντε καμπανα για να κανουν πιο μεγαλη ζημια με τα hit.Αν εχεις θεραπειας και βαλεις καμπανα θα κανεις παραπανω hit μεν αλλα θα χασεις περιπου 2κ απο θεραπεια και περιπου το ιδιο απο τα skill πραγμα το οποιο δεν σε συνφερει κατα την γνωμη μου,γιατι οι ικανοτητες φορτωνουν τοσο γρηγορα που hit δεν προλαβαινεις να κανεις ετσι κι αλλιως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pixel

Pixel


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 12:11 pm

Σε περίπτωση που θέλω να παίζω ανάμεσα στις δύο κλάσεις τι κάνουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.europe-redeemed.com/
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΔευ Απρ 23, 2012 12:14 pm

Αναγκαστικά η θα ανταλλάζεις το τσάκρα π.χ. για αέναη όταν θες να γίνεις δράκου και το αντίστροφο η θα φτιάξεις no donate σκήπτρο η καμπάνα. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IDontCare

IDontCare


Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:59 pm

Για Skill Heal(Θεραπίας)
Πλεονεκτήματα τσάκρα:
1.δυναμόνη την δυναμη την ικατοτήτων
2.Μεγαλόνη η θεραπία

Μειωνεκτηματα αεναη(θεραπια)
1.Εχεί λιγότερη μαγική απο την/τον τσακρα
2.Η Θεραπία θα μειωθη κατα 1-2κ απο οτι η τσακρα

Βολέυει:Ανάλογα ο με το κάθε άτομο....π.χ εμένα μου αρέση
η άεναη διότι τα Skill Της θεραπίας ειναι αδύναμα και εχω αεναη
για να κάνω ΧΙΤΣ που καμια φορα σκαει το ιδιο DMG με το Skill


Δράκου:
1.Αέναη ειναι η καλήτερη γιατι:
Έχει πολύ αξία με το Crit σκαει πολυ DMG και η περισσότεροι
ΔΕΝ έχουν άμυνες καμπάνας και γενικά άμυνες σαμάνου^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα   Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα EmptyΠεμ Μάης 31, 2012 2:24 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αέναη Καμπάνα VS Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σκηπτρο εκτου τσακρα ή αεναη καμπανα ?
» Σκυπτρο εκτου τσακρα+ αεναη καμπανα για φορεμα δον χουαν
»  Σκήπτρο έκτου Τσάκρα+9
» Σκήπτρο Έκτου Τσάκρα
» Απολλύωνα για Αέναη ή Έκτου Τσάκρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: