Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ninja Η Πολεμιστης

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NinjaManiac




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2012

Ninja Η Πολεμιστης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ninja Η Πολεμιστης   Ninja Η Πολεμιστης EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 3:36 am

Γεια σας.Θα ήθελα να ξεκινήσω έναν ninja ή έναν πολεμιστή,αλλά δεν ξέρω τι items να βαλω για να ειμαι καλος σε μονομαχιες.Θα μπορουσε καπιος που ειναι εμπιρος απο ninja η πολεμιστες να κανει κανεναν οδιγο?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Ninja Η Πολεμιστης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja Η Πολεμιστης   Ninja Η Πολεμιστης EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 4:25 am

Κοιτα θα σου πω μονο για 250λβλ νιντζα στιλετου(περισσοτερο για μονομαχιες)



Σουλαρικια:Γνωσης+9, 4-5 αμυνες 12-15%.
Βραχιολι:Shangri-la+9 ειναι καλο αν και εγω φοραω το 99αρι:15 μαγικη αντισταση, 2,200HP-3000 και ημι 8-10
Περιδερεο:Γρανατη+9 ή ζαφιρενιο+9:3000Hp και αμα γινετε 4 αμυνες(θελει δουλεια αλλα θα τα καταφερεις στο τελος
Μποτες:Βεβιλες+9 σου συνηστω αμα θες για γενικες αμυνες.4ή5 αμυνες :Ξιφους, 2χεριων,βελους,στιλετου και καμπανας αμα μπορεις.
Κρανος:Υπερτατο κρανος+9 15 μαγικη και 8-10ημι


Αρμορ:ΑΙματοχυσιας +9 μεχρι να βρεις Κασμιρ και να την κανεις +9
Οπλο:Ξιφος δεν βοηθαει τους στιλετου οποτε προσπαθησε να φτιαξεις Αντλαντα με 2χΗμιανθρωπους 8-10 και ευκηνισια 8-12


Πολλα ιτεμ θελουν ιτεμ αναβαθμισεις οποτε μολις πας 250 φτιαξε και ντροπερ!(αα και προσμαθησε να μην εχεις 10αρες αμυνες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OLYBIAKAKIAS




Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : PEIRAIAS -NIKAIA
Φύλλο : Άντρας

Ninja Η Πολεμιστης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja Η Πολεμιστης   Ninja Η Πολεμιστης EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 7:18 am

Σουλαρικια:Γνωσης+9, 4-5 αμυνες 12-15%.
βραχιολη σταυροφορων+9 15 μαγικη 10 ημι 10 διατρ.-10 κρι. αν μπορεις να τα πιασεις σε νοιαζει οσο πιο πολυ μπορεις τα τελευταια εγω σ λεω τα τελια Smile
μποτες στρατηγου αμυνες 12-15% . (στιλετου,ξιφους,δυο χεριων, αντισταση βελους,μαγικη,)
τορα περιδερεο σεληνολιθου αμυνες φυλλ για ολους τουσ χαρακτηρες εκτος συρα και σαμαν που σου προτεινω το γρανητη .
και κρανακη τελικο (δεν θημαμε ναμε ) Smile 15μαγικη 10 ημι .
τορα αμα θες σετακια καντα σπαστα αφτα ειναι για warrior και νομιζω ειναι καλα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ninja Η Πολεμιστης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja Η Πολεμιστης   Ninja Η Πολεμιστης EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 11:32 am

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ninja Η Πολεμιστης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πολεμιστης
» Ninja για Warrior
» πολεμιστης για νιντζα (ιτεμ φυσικα)
» Ninja
» Ninja για Sura

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: