Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 υπογραφές

Πήγαινε κάτω 
+33
narma
ImeSura
Im a Ninja
DesolationGR
Panther12
VriKoLakas
kaliteros
TiropitaS
Volcom
[MOD]Tsunami
[MOD]Psycho
Ghostsly (Βαριέμαι πολύ)
demoniki
Παράξενη Κοπέλα
iBringDeath
petros
jiminy <3
SmellDeath
Aldo YeAa
Phoenix
Barbie
[Killer]Spyrakos
Gap
SexyFairy
Κοτόπουλος-Jeff
SweetDream
Ouzakas
Shogun
TwistedFate7
Choco
noname3
[GOD]Leftaas
GoddessIrida
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 7:51 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ζαααα
επειδή η βαρεμάρα μου χτύπησε την πόρτα (again) θέλω να σας πω ότι φτιάχνω υπογραφές ^-^
όποιος ενδιαφέρεται ας μου γράψει τι ακριβώς θέλει να έχει η φωτογραφία και τι θέλει να λέει
αυτάάάάάά
αντίο σας :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 12:01 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
VriKoLakas θα σου κάνω και εσένα :P
Panther12 αυτό θα κοστίσει παραπάνω.... :P πλάκα κάνω της πρώτης εικόνας θέλεις να φτιάξω το μέγεθος έτσι? Αλλά τι μέγεθος μεγαλύτερο μικρότερο, μπορείς και εσύ να το κάνεις αυτό με την ζωγραφική. Wink :P
μεγαλύτερο αν μπορείς :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOrb

DarkOrb


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 12:11 pm

παραξενη κοπελα βλεπο τοσο καιρο την δουλια που ριχνισ για αυτεσ τησ υπογραφεσ και δεν σου κριβο οτι ζιλευο νομιζο οτι μπορω να φανταστω τι υδροτα ριχνεις για αυτες τις φοτοφραφιες προσπαθω και εγω να κανο μερικεσ αλλα ειναι παρα πολι ερασιτεχνικεσ αν μπορεισ να μου δοσεισ και εμενα το προγραμα που τα κανισ θα ειμμουν παρα πολι good μεχρι να μαθο να το χιριζομε ομος και να φτιαξω μια θα ηθελα να μπω και εγο σε αυτην τη μεγαλη ληστα που εχεις και τοσοι περιμενουν για υπογραφη , να μου φτιαξεισ και εμενα μια και ασ μιν ειναι κατι το πολι ηδιετερο γιατι καταλαβενο τι κουρασει μπορει να εχει καπιοσ μετα απο τετιες φοτογραφιεσ που 8α ελεγα οτι τις φτιαξανε χερη καλιτεχνι και φενετε αυτο γιατι εχεισ φαντασηα κατι που λυπει απο μερικους π.χ εμενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 12:13 pm

υπογραφές - Σελίδα 5 Darededddvil

έτσι είναι καλύτερα? δεν ήθελα να την μεγαλώσω και άλλο γιατί παραμορφώνεται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 12:16 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
υπογραφές - Σελίδα 5 Darededddvil

έτσι είναι καλύτερα? δεν ήθελα να την μεγαλώσω και άλλο γιατί παραμορφώνεται..

Ευχαριστώ πάρα πολύ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 12:29 pm

DarkOrb
Για το πρόγραμμα θα σου απαντήσω στο πμ προσωπικά.
Όσο είπες ότι δεν έχεις φαντασία δεν το πιστεύω με τίποτα αυτό, όλοι μας έχουμε φαντασία το θέμα είναι το τι μας εμπνέει περισσότερο.
Αν σε ένα θέμα κάποιος δεν έχει ιδέες ή δεν μπορεί να σκεφτεί κάτι δεν σημαίνει ότι δεν έχει φαντασία , σημαίνει περισσότερη χαλάρωση και να αφήσεις το μυαλό σου να δημιουργήσει κάτι από μόνο του. Όταν πιέζουμε το μυαλό ‘’ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ’’ δεν θα βγει τίποτα.
Μην νομίζεις και εγώ ξέρεις πόσες φορές κολλάω , το μυστικό όμως είναι ότι δεν πιέζω τον εαυτό μου να προχωρήσω γιατί το αποτέλεσμα δεν θα είναι αυτό που περιμένω. Όταν τα αφήνω για λίγο και ξεκουράζομαι και ύστερα από λίγο ξαναπιάνω την δουλειά οι ιδέες και έρχονται από μόνες τους. Γιατί στο κάτω -κάτω τι είναι η φαντασία?? Είναι οι ιδέες που δημιουργούμε.
Οπότε σου προτείνω να έχεις πίστη στο εαυτό σου και να μην λες ότι δεν μπορείς να κάνεις κάτι ή σου λείπει κάτι.
Θα συμφωνήσω πως κάποιοι άνθρωποι είναι τέλειοι σε κάποια πράγματα χωρίς καν να μάθουν ή να διδαχτούν , παρόλο αυτά το ‘’ τέλειο ‘’ είναι σχετικό.
Να έχεις υψηλή αυτοεκτίμηση για την εαυτό σου, και μετά θα δεις πως όλα θα σου πηγαίνουν όπως τα θέλεις.
Θα σου φτιάξω και εσένα μια υπογραφή.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOrb

DarkOrb


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 12:34 pm

1)προτα απο ολα ευχαριστο για τισ συμβουλεσ σου πηστεο οτι θα μου φανουν πολι χρισημες
2)βρισκο τα λογια σου πολι φιλοσοφιμενα
3)ευχαρστο που θα μπεισ στον κοπο να μου κανισ υπογραφη
και 4)περημενο πμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 1:03 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
[God] Leftaas χαίρομαι που σου αρέσει η υπογραφή .

Panther12 τελείωσα την δική σου υπογραφή επίσης, έχω φτιάξει δυο για να έχεις περιθώριο για να διαλέξεις. Παρόλο αυτά άμα καμία από τις δύο δεν σου αρέσει μου το λες και σου φτιάχνω άλλη.
1.υπογραφές - Σελίδα 5 Darededddvil
2.υπογραφές - Σελίδα 5 583301dsdsddjurdjevic10


( προσωπικά μου αρέσει η πρώτη :P ) Μην επηρεαστείς όμως από μένα την γνώμη μου λέω.

Τώρα είναι η σειρά του Narma. :P


ΠΕριμενω πως και πως και αμα ειναι με μουσικη ετσι ροψκ ξερω εγω οπως θες θα σε φιλισω χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 6:11 am

Narma ορίστε ο οδηγός https://reventon-forum.forumgreek.com/t2390-topic για να το πως να βάλεις μια υπογραφή και ορίστε και οι υπογραφές σου.
Από τις πληροφορίες που μου έδωσες ότι σου αρέσει η μουσική , τα ζώα , και έχεις έναν χαρακτήρα πολεμιστή συνδύασα τα παρακάτω.
Σε αυτή εδώ την υπογραφή έχω συνδυάσει την μουσική που σου αρέσει , προτίμησα να διαλέξω βιολί σαν μουσικό όργανο. Το βιολί βγάζει υπέροχους ήχους , οι οποίοι θα μπορούσαμε να πούμε σου χαϊδεύουν τα αυτιά και σε συγκινούν πολύ.
Ξέρουμε παράλληλα ότι η μελωδία μιας μουσικής ημερεύει ακόμα και το πιο άγριο θηρίο , οπότε σε συνδυασμό με την μουσική που σου αρέσει και τα ζώα πρόσθεσα και την τίγρη. Ορίστε το αποτέλεσμα.
υπογραφές - Σελίδα 5 87299s

Αυτή είναι η αγαπημένη μου μελωδία από βιολί. , να προσθέσω απλώς ότι κάθε μουσικό όργανο έχει την δική του μαγεία.


Στην δεύτερη υπογραφή συνδύασα την δύναμη ενός πολεμιστή και την φλόγα που βγάζει στο πέρασμά του. Την σοβαρότητα που εκπέμπει και πως τίποτα δεν μπορεί να τον σταματήσει από τον προορισμό του.
Ορίστε και η δεύτερη.
υπογραφές - Σελίδα 5 Dddkv


Τώρα είναι η σειρά του Petter. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 10:38 am

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Narma ορίστε ο οδηγός https://reventon-forum.forumgreek.com/t2390-topic για να το πως να βάλεις μια υπογραφή και ορίστε και οι υπογραφές σου.
Από τις πληροφορίες που μου έδωσες ότι σου αρέσει η μουσική , τα ζώα , και έχεις έναν χαρακτήρα πολεμιστή συνδύασα τα παρακάτω.
Σε αυτή εδώ την υπογραφή έχω συνδυάσει την μουσική που σου αρέσει , προτίμησα να διαλέξω βιολί σαν μουσικό όργανο. Το βιολί βγάζει υπέροχους ήχους , οι οποίοι θα μπορούσαμε να πούμε σου χαϊδεύουν τα αυτιά και σε συγκινούν πολύ.
Ξέρουμε παράλληλα ότι η μελωδία μιας μουσικής ημερεύει ακόμα και το πιο άγριο θηρίο , οπότε σε συνδυασμό με την μουσική που σου αρέσει και τα ζώα πρόσθεσα και την τίγρη. Ορίστε το αποτέλεσμα.
υπογραφές - Σελίδα 5 87299s

Αυτή είναι η αγαπημένη μου μελωδία από βιολί. , να προσθέσω απλώς ότι κάθε μουσικό όργανο έχει την δική του μαγεία.


Στην δεύτερη υπογραφή συνδύασα την δύναμη ενός πολεμιστή και την φλόγα που βγάζει στο πέρασμά του. Την σοβαρότητα που εκπέμπει και πως τίποτα δεν μπορεί να τον σταματήσει από τον προορισμό του.
Ορίστε και η δεύτερη.
υπογραφές - Σελίδα 5 Dddkv


Τώρα είναι η σειρά του Petter. Very Happy



H Πρωτηηηηηηηηηηη ουσαουυυυυυυυυυυυυ αυτη θασ βαλω σε ευχαριστω παρα πολυ φιλακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 2:28 pm

Petter ορίστε οι δυο υπογραφές σου αν δεν σου αρέσει καμία από αυτές πες μου να σου φτιάξω καινούρια.
Μου ζήτησες να μην βάλω όνομα , παρόλο αυτά εγώ το έβαλα για να φαίνεται πιο ωραίο αν θέλεις να το βγάλω πες μου.
1.υπογραφές - Σελίδα 5 Darktt20skull20warrior


2.υπογραφές - Σελίδα 5 Louisvuittonstephenddds
DarkOrb είναι η σειρά σου για υπογραφή. Very Happy





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SweetDream

SweetDream


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : αθηνα
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 10:28 pm

Όταν αποφασίζουμε πως θέλουμε να φτιάξουμε υπογραφές καλο είναι να ρωτάμε τον άλλον τι θέλει πως το θέλει,επίσης να μας δίνει την δικια του φωτό από την οποια θα του κάνουμε υπογραφή και avatar δούλεψε λίγο το μέγεθος στις υπόγραφε σου...... υπογραφή για μένα δεν είναι περνώ μια φωτό από το google και της βάζω name πάνω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOrb

DarkOrb


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 10:33 pm

ορεα ηρθε η σειρα μου , λοιπον εμενα μου αρεσει πολι η ξενη σειρα game of thrones και αν μπορουσε να γινι η υπογραφη πανο σε αυτο το θεμα θα ειμαι υποχρεοσ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 6:45 am

SweetDream Καλημέρα σου!

Δείξε αυτή τη φωτογραφία που είναι από google και έχω κολλήσει το όνομα επάνω.
Επίσης ο κάθε άνθρωπος έχει το δικό του τρόπο για να όλα τα πράγματα , δεν θα έρθει ένας άσχετος να του πει τι και πως να το κάνει , αν θέλεις και εσύ να φτιάξεις υπογραφή, κάνε το.

Επίσης δεν μου λέει τίποτα από όσα είπες , απλώς θέλεις να δείξεις ότι ξέρεις πιο καλά από υπογραφές από μένα και σου λέω και ΜΠΡΑΒΟ!Μην μου πεις όμως ''είναι συμβουλή'' ή οτιδήποτε άλλο, γιατί θα μπορούσες άνετα να στείλεις πμ.

Επίσης θα παρακαλούσα πολύ ,όλοι όσοι μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν σε αυτό το θέμα , να μην το χαλάνε!!! και να είναι εκτός θέματός.

Ότι άλλο θέλεις που να πεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ σε μένα ΥΠΑΡΧΟΥΝ πμ . Αν θες πες το εδώ αλλά από την επόμενη , απλώς απαξιώ.

DarkOrb
Εντάξει , πες μου και τι χαρακτήρα έχεις στο παιχνίδι.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 7:57 am

δεν κατάλαβες και πολύ τι εννοώ η κατάλαβες κάτι λάθος..δεν πειράζειSmile υγεία,θα αφήσω αυτήν που έχω τώρα..έκανα κόπο να γράψω της ερωτήσεις;p
ευχαριστώ πάντος για τον κόπο και τον χρόνο σου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 3:33 pm

DarkOrb ορίστε οι υπογραφές σου , αν δεν σου αρέσουν μου λες και φτιάχνω άλλες καλύτερες από αυτές.

1.υπογραφές - Σελίδα 5 Backgrhound

2.υπογραφές - Σελίδα 5 Blackdddbackground

Τώρα είναι η σειρά του Vrikolaka. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOrb

DarkOrb


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 11:14 am

παρα πολι καλι δουλια μου αρεσαν πολι
θα παρο την προτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaliteros

kaliteros


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : mistiko:P
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 10:04 am

σορρυ αλλα ιμουν διακοπεσ μου αρεσι πολι κε σε εφχαριστο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 10:43 am

Καλός μας ήρθες πίσω τότε , ελπίζω οι διακοπές που πήγες να ήταν για σένα μοναδικές για σένα και να κέρδισες κάτι από αυτές.
Χαίρομαι που σου αρέσει η υπογραφή.

Vrikolaka
Ορίστε η δική σου υπογραφή , άμα δεν σου αρέσει πες μου να φτιάξω άλλη.

υπογραφές - Σελίδα 5 Darkgyblack

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VriKoLakas

VriKoLakas


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Ekei pou menei i ANTEGEIA1
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 11:23 am

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Καλός μας ήρθες πίσω τότε , ελπίζω οι διακοπές που πήγες να ήταν για σένα μοναδικές για σένα και να κέρδισες κάτι από αυτές.
Χαίρομαι που σου αρέσει η υπογραφή.

Vrikolaka
Ορίστε η δική σου υπογραφή , άμα δεν σου αρέσει πες μου να φτιάξω άλλη.

υπογραφές - Σελίδα 5 Darkgyblack


σε ευχαριστω πολυ παραξενη κοπελα αλλα πως θα την παρω εγω; :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Volcom

Volcom


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κρήτη
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 11:35 am

Πρέπει να κλικάρις την εικόνα και να την βάλεις πάνω στην επιφάνεια εργασίας Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DesolationGR

DesolationGR


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 2:37 pm

Μπορώ να έχω και εγώ μια?Αν ναι θέλω κάπως ροκ φάση και να λει Desolation ευχαριστώ... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 2:40 pm

Ναι φυσικά και μπορείς , όταν θα είναι έτοιμη θα την παραλάβεις εδώ. Very Happy xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DesolationGR

DesolationGR


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

υπογραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπογραφές   υπογραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 2:43 pm

Okay Ευχαριστω πολύ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
υπογραφές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» 1 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: