Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 xxOMORFARAxx και το βαν της

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
luxaRO




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 6:40 am

αδμιν αν γινετε το βαν π εχο να γινι 5 εβδομαδες γτ μονιμο δνε αντεχο ι αν γινετε να μ το φιγετε για μια οραν να παρο κατι π 8ελο απο εκι πλς ο βρο μ εβριζε ιν γαμε γο 8α φτεο Sad πεδια μιν λετε acc σας στους βρο σας εγο εφαγα βαν ε3ετιας του αδμιν 10 εβδομαδες βαν αν γινετε απλος οχι μονιμο ε3αλου 5 φορες σινολο εχο βαν εγο οχι κε μονιμο μ λεει ο λογαριασμος ινε στιν τελεφτε σειρα για βαν κατι τετειο 10 εβδομδες ι αν γινετε 10 λεπτα να φιγι βαν να παρο κατι κε να πο αντιο για παντα ι και 10 εβδομαδες ...



ΠΛΣΣΣΣΣΣ ΑΔΜΙΝ ΠΛΣΣΣΣΣ Ο ΒΡΟ Μ ΕΒΡΙΖΕ ΕΚΙΝΙ ΤΙΝ ΜΕΡΑ

Sad Sad Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 6:46 am

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΟΗΜΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! :hammer: ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΥΧ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΙΣΧΙΣΕΙ! ΠΟΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ , ΑΝ ΒΓΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ! ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΝΕ ΑΥΣΤΗΡΑ ΠΩΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΟΥ!ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΕΒΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΓΙΝΕ ΑΔΕΡΦΟΚΤΟΝΟΣ !! :law80:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 6:59 am

χαχαχα.. Συγνώμη που γίνομαι κακός αλλα αν κατάλαβα καλά ζητάς να μειωθέι η περίοδος τιμωρίας του λογαριασμού σου;; Αυτά δεν γίνονται φίλε μου. Τουλάχιστον σε αυτό τον σερβερ. Εξαιρέσης δεν γίνονται και δεν πρόκειτε να γίνουν. Μετά θα έχουμε διαμαρτυρίες απο άλλους και άλλα πολλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
luxaRO




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:02 am

φιλε μ εγο δεν ζιτο να γινι μια μερα το βαν εγο ζιταο τουλαχιστο το βαν να μ φιγι για ενα λεπτο γτ οπος επεζα κε εδινα αντικιμενα αλου χορις να 3ερο τπτ βγικα εγο ζιταο 12 εβδομαδες βαν δεν ινε λιγο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:03 am

Οι συνέπειες των λαθών μας είναι αφορμή για να γίνουμε καλύτεροι! Smile
Προσπέρνα το γιατί δεν πρόκειται να γίνει κάτι, φίλε μου. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
luxaRO




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:08 am

ρε φιλε μ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΟ ΑΛΑ Ο ΒΡΟ Μ ΕΔΟΣΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Μ ΚΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΔΙ ΖΙΛΕΒΕ ΚΑΙ Ε3ΑΛΟΥ ΤΑ ΑΛΑ3Α ΤΕΛΕΙΟς ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ 3ΕΡΙΙΙ ΤΟΥΑΛΙΧΙΣΤΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΔΜΙΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝΕ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΕς ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΓΩ Π ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:16 am

Οι ποινές δεν είναι προς συζήτηση ένα αυτό και δεύτερον εφόσον απευθύνεσαι στον Alyx μπορείς να στείλεις pm . Αλλά και πάλι όταν ένας λογαριασμός τιμωρείται για οποιονδήποτε λόγο ούτε μειώνονται οι μέρες αλλά ούτε βγαίνει κανένα ban, όλοι οι παίκτες είναι ίσοι και δεν υπάρχει καμία εξαίρεση .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:17 am

Δεν με κατάλαβες μου φαίνεται...
Ούτε εμένα ούτε τον Γιάννη που τζάμπα σου εξήγησε, το παιδί...

Και για να "τελειώνει" εδώ σου υπενθυμίζω:

Απαγορεύονται
10. Η ανταλλαγή λογαριασμών ή στοιχεία σύνδεσης αυτών. Απαγορεύεται επίσης και η παραχώρηση ολόκληρου λογαριασμού ή μέρος αυτού προς άλλον χρήστη. Γενικά ο κάθε λογαριασμός προορίζεται για έναν μόνο χρήστη.

Απάντηση δόθηκε και από SGM από ότι βλέπω, οπότε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
luxaRO




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:35 am

ρε πεδια του βρο μ το ιπα αντε μιν βρισο δεν ινε εσας παναγια μ πλεον ρε καταλαβετε το 8κια μαρουλα του βρο μ το ιπα κε εβρισε εγο τι φτεο προτον δεφτερο σγμ ο αδμιν του εστιλα κε σε φορμα κε ο βρο μ του εστιλα σε φορμα αλα δεν απανταει κε δνε ινε ον φορυμ γτ να σας πο εγο εκανε σερβερ μπενι 10 λεπτα κε τπτ αλο κε οποτε σας σιφερι φεβετε το βαν...να κλειδοσι δεν 8α μινι εδο ομος εχο κε αποδι3ις εγω οτι το εκανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:42 am

Σώπα ρε φίλε αμα το πας έτσι και εγώ που έχω φάει BAN και είναι άδικο γιατί είχε μπει η γιαγιά μου μέσα και ρώταγε την συνταγή για τα κουλουράκια !!! έλεος όταν έχεις αρ... να κάνεις κάτι να έχεις αρ.. και να δέχεσαι τις συνέπιες !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
luxaRO




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012

xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:48 am

αλει8ια λες τρ για τα κουλουρακια εφαγες βαν?...οκ αντε μιν φαο κε εδο βαν εκανα νεο πεχτι νεο ακκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




xxOMORFARAxx και το βαν της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: xxOMORFARAxx και το βαν της   xxOMORFARAxx και το βαν της EmptyΤετ Απρ 11, 2012 7:56 am

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
xxOMORFARAxx και το βαν της
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» xxOMORFARAxx
» xxOMORFARAxx 8ελο ηελπ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: