Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BowMan-Markos




Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : A8ina
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:57 pm

ΕΧΟ ΕΝΑΝ ΝΙΝΤΣΑ ΤΟΞΟ ΦΟΥΛ DONATE ΧΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑΑ ΚΑΛΟΣ ΣΤΑ WARS ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΤΟΝ ΕΧΟ ΞΕΝΕΡΟΣΗ ΣΤΑ ΠΒΠ ΑΛΛΑ ΚΕ ΤΟΝ ΕΧΟ ΨΗΛΟ ΒΑΡΕ8Ι ΕΧΟ ΕΝΑΝ WARRIOR 250LVL ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΛΑΞΟ ΤΑ ITEMS ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΕ ΚΑΛΟΙ ΣΤΑ ΠΒΠ ΚΕ ΚΑΛΟΙ ΣΤΑ WARS (ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ITEMS BEBAIA) ΕΙΝΑΙ WARRIOR ΣΟΜΑΤΟΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ??????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[GOD]Leftaas

[GOD]Leftaas


Αριθμός μηνυμάτων : 351
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : L.A. CA
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 12:23 am

κοιτα οι δυνατοτεροι ειναι οι σουρα μετα πιστευω πανε οι γοριορ και απο νιντζα και σαμανους λιγα ξερω οποτε δν 8α πω. Εγω προσωπικα προτιμω γοριορ και νιντζα αλλα οπως σου ειπα οι δυνατοτεροι ειναι οι σουρα.
Ελπιζω να σε βοηθησα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 12:42 am

Δεν υπαρχει δυνατός κι αδύναμος ολοι ίσοι είναι (εκτός από σαμάνους θεραπείας που δεν πέφτουν με τίποτα :lolhard: )τα πάντα εξαρτόνται απο άιτεμς και στγκεκριμενα στον σερβερ αυτον τα σετάκια στα πβπς και οι γενικές άμυνες στα γόρς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TeRMΙNaToR13

TeRMΙNaToR13


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Σούδα, Χανιά, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 3:46 am

Φίλε μου, βασικό ρόλο παίζει ποιόν προτιμάς ΕΣΥ! Αν, ας πούμε, έχεις τον ΝΙΝΤΖΑ σου όπως λες, και ας είναι φουλ δονατε, αν τον βαρεθείς το έχασες το παιχνίδι. Το βασικό είναι να σου κεντρίζει το ενδιαφέρον ο χαρακτήρας που επέλεξες... Από εκεί και πέρα, αν ξέρεις να φτιάχνεις μπόνους και άμυνες, οι πολεμιστές είναι καλύτεροι(σε σχέση με του νιντζα παντα). Αλλά να ξέρεις πως αν δεν σου κεντρίζει ο χαρακτήρας το ενδιαφέρον, δεν γίνεται παιχνίδι. Ελπίζω να σε βοήθησα... :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WolfHeart

WolfHeart


Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 3:57 am

BowMan άκου τι θα κάνεις άμυνες πολεμιστή έχουν όλοι όταν βαριέσαι με τον τοξότη θα τον κάνεις στιλέτουSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TeRMΙNaToR13

TeRMΙNaToR13


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Σούδα, Χανιά, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 5:01 am

Σωστος ο Ηφεστος :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BowMan-Markos




Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : A8ina
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 5:49 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TeRMΙNaToR13

TeRMΙNaToR13


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Σούδα, Χανιά, Ελλάδα
Φύλλο : Άντρας

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 10, 2012 5:50 am

Τίποτα... Ελπίζω να πάρεις την σωστή απόφαση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....   ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ..... EmptyΤρι Απρ 17, 2012 5:32 pm

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΗΛΗΜΑ.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πού είμαι;
» είμαι καινούργιος
» Ειμαι DJ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ!
» ΕΙΜΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕ ΑΝΤΑΛΑΣΟ ΚΡΑΝΗ ΔΙΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΑΦΤΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: