Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Προβλημα με Metins

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ellhnaras




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

Προβλημα με Metins Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με Metins   Προβλημα με Metins EmptyΔευ Απρ 09, 2012 8:24 am

Ειμαι 250lvl πολεμιστης και σε ολα τα items μου εχω 6ο bonus δυνατο εναντια σε τερατα αλλα παλι δε σκαω παρα πολυ στα metins, αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν το dmg που σκαμε στα metins καθοριζεται και απο αλλα bonus, ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προβλημα με Metins Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Metins   Προβλημα με Metins EmptyΤετ Απρ 11, 2012 12:25 am

Ναι βέβαια καθορίζεται, πρέπει να έχεις και απέθαντους στα μπόνους καθώς και καλούς λίθους (κρίσιμο, διάτρηση, τέρατα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Metins Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Metins   Προβλημα με Metins EmptyΤετ Απρ 11, 2012 12:32 am

Xμμμ, μόνο το 6ο 7ο δεν είναι αρκετό. Καταρχάς πρέπει να έχεις στα bonus σου ένα καλό ποσοστό απο Διάβολους και Ζώα. Επείσης όπως σου είπε ο Origami θες και καλούς λίθους. Τεράτων+5, Κρίσημο+5 και Διάτρησης+5. Επίσης ένα καλό όπλο. Εγω χρησιμοποιώ το 181 με 51 μέσι. Κάτι παρόμοιο θα σου ήταν πολύ καλό.
Και κάτι τελευτέο. Οι σφραγίδες έιναι ότι πρέπει για το dmg στα μετιν!! :yepee: :yepee:
Αν συνεχίζεις να έχει αυτό το πρόβλημα δεν ξέρω φτέει.
Εγώ έτσι εχω φτιαγμένο τον droper μου και σκάω μέχρι και 14k στα μέτιν 250lvl.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προβλημα με Metins Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Metins   Προβλημα με Metins EmptyΤρι Απρ 17, 2012 5:30 pm

Απάντηση δόθηκε
#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προβλημα με Metins
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Οπλο για exp και metins
» Προβλημα Με ΕΧΠ.. Bug??
» προβλημα...
» προβλημα
» Πρόβλημα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: