Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)   Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 9:00 am

Δεν ξέρω γιατί αλλά από σήμερα σε μερικά σημεία στο παιχνίδι φένονται όλα μαύρα,έχω δοκιμάσει κλίνωντας antivirus αλλά τίποτα.Επίσεις στο game παίζω με CPU και όταν έβαλα GPU δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα όμως είχα λίγο lag.Δείτε στις πάρακάτω φοτωγραφίες το πρόβλημά μου.
Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) 0407194057


Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) 0407194123


Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) 0407194139


Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) 0407194256


Επίσεις δεν έψαξα αν το κάνει και σε άλλα μέροι επιδή βαριέμε :P.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fr33z

Fr33z


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
Τόπος : Chunjo
Φύλλο : Άντρας

Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)   Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 9:05 am

Έχει Σύννεφα :P .Πλάκα,δεν ξέρω τι μπορεί να φτέει Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)   Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 9:42 am

Καμιά επανεκκινησούλα? Καμιά ενημερωσούλα έκανες στα drivers? (αν υπάρχει διαθέσιμη βέβαια). Επίσης βλέπω ότι η κάμερα είναι αρκετά μακριά... αν την φέρεις πιο κοντά γίνεται το ίδιο?

Εγώ το έχω στο GPU και παίζει μια χαρά... δεν έχει lag και γενικά δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. Απ' ότι βλέπω το CPU κάνει το παιχνίδι να τρέχει πιο γρήγορα σε έναν αδύναμο υπολογιστή (το λέει κάτω δηλαδή). Αν ο υπολογιστής σου είναι π.Χ τότε είναι καλά αλλά αν είναι σχετικά καινούργιος δεν βλέπω τον λόγο να το τρέχεις με το CPU. Όσο για το lag, μην σε ανησυχεί... δεν θα το κάνει συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)   Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 10:16 am

Μπορεί να κληδώσει δεν έχω lag πλέων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)   Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P) EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 10:25 am

#Κλειδώνει. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Από σήμερα έχω ένα πρόβλημα με τα γραφικά του παιχνιδιού που μου έσπασε τα νέβρα (fail :P)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προβλημα παιχνιδιου
» Πρόβλημα του παιχνιδιού
» Πρόβλημα του παιχνιδιού
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
» pach Kαι εκκινιση παιχνιδιου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: