Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ελληνικούς Χαρακτήρες

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελληνικούς Χαρακτήρες   Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 7:47 am

Λοιπόν παιδιά, στον υπολογιστή μου έκανα το ρεβεντον εγκατάσταση σε διαδρομή που περιλαμβάνει ελληνικούς χαρκτήρες. Δηλαδή; Στον υπολογιστή μου έχω user με ελληνικούς χαρακτήρες.
Τέλοσπαντον, όταν τρέχω το patch κάνει τις ενημερώσεις κανονικά και μόλις τελειώνει και πάει να με βάλει στο παιχνίδι κάτι μου γράφει, και δεν με βάζει απο το patcher. Αναγκαστηκά μετά μπένω με το κουμπί "Εκκίνηση Παιχνιδιού" και ανοίγει κανονικά ο σέρβερ.
Οι απορεία μου είναι, αν οι ενημερώσεις γίνονται οταν τρέχω τον patcher αλλα δεν μπένω απο αυτόν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικούς Χαρακτήρες   Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 8:09 am

Όταν ο patch ενημερώσει τον client, γράφει κάτω από τις πράσινες μπάρες "η ενημέρωση ολοκληρώθηκε". Αν στο γράφει αυτό, τότε είσαι ok.
Απλά να έχεις τον νου σου γιατί το μηνυματάκι αυτό διαρκεί μόνο μερικά δευτερόλεπτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
YouAreDead




Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Κάπου, να μην σε νοιάζει!
Φύλλο : Άντρας

Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικούς Χαρακτήρες   Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 8:25 am

Α εντάξει, δεν το έχω προσέξει. Ευχαριστώ πάρα πολύ. Μπορεί να κλειδώσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικούς Χαρακτήρες   Ελληνικούς Χαρακτήρες - Ελληνικούς Χαρακτήρες EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 3:31 am

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ελληνικούς Χαρακτήρες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» χαρακτηρες
» SET ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
» Ψαχνω σετ για ολους τους χαρακτηρες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: