Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αγησίλαος

Αγησίλαος


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 11:12 am

Ελεος πλέον !!

Εκανα 40 φορες προσπαθεια να αναβαθμισω τιν νεα αρμον για +9 (συνολο 110+ Μ . Σιδιρομεταλέυματα)
και ΑΠΟΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΙΣ 41 !!!!

ΜΗΠΩΣ εχει καποιο bug , γιατι δοκιμασα και με αλλους χαρακτηρες αλλα ατομα και παλι αποτυχε

ΣΟΣ βοηθειστεμε μου ερχετε να κλαπσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αγησίλαος

Αγησίλαος


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 11:22 am

confused Mad :wall: :mad:

Και συνεχιζετε 42 φορες απετυχε , ΑΔΜΙΝ σε παρακαλω !!!! ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!


:wtf2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:05 pm

Και το αστείο είναι ότι το μόνο ουσιαστικό που θα γραφεί σε αυτό το θέμα θα είναι η προειδοποίηση για διπλό post^^

Άντε να τις εκατοστήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 9:25 pm

Τι να πω ρε φιλε εσενα το αλλο σου ονομα πρεπει να ειναι η γκαντεμια... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 9:30 pm

@Αγησίλαος έχεις μια προειδοποίηση για διπλό Post.

Bug δεν υπάρχει κανένα! Θα σου πρότεινα να φας ένα μπισκοτάκι τύχης πρωτού το αναβαθμίσεις ξανά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 1:33 am

αφου δε σε παι,αστην 1-2-3 μερες και δοκιμασε μετα.αν ειναι στραβη η μερα δεν ισιονει με τιποτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 2:43 am

κάθε πανοπλία έχει ένα % επιτυχίας όπως και η συγκεκριμένη βέβαια δεν είναι και ακατόρθωτο διότι πολλά παιδιά έχω δει την έχουνε +9 … Το μόνο που θα σου πω είναι καλή επιτυχία στο επόμενο +
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αγησίλαος

Αγησίλαος


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 3:25 am

αχαχαχαχαχαχ ΓΕΛΑΣΑΜΕ!!!!
αρχηκα δεν ειναι λογικο με 29% επυτιχια και να αποτυχυε 42 φορες

Κοιταξετε με καλα , δεν ειναι 1 -2-3 η θεμα μερασ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΟΣ

παρακαλω Alyx ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 3:27 am

Αγησίλαος έγραψε:
παρακαλω Alyx ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ!
Κατ' αρχήν πρόσεχε το ύφος σου.
Κατα δεύτερον να στέλνεις pm αν θέλεις απάντηση από κάποιον συγκεκριμένο, αν και δεν έχω να σου πω κάτι περισσότερο από αυτά που σου είπαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 3:59 am

έτσι από απορεία .... κάθε + που κάνεις το σημειώνεις κάπου για να το θυμάσαι? ή το μετράς εκείνη την στιγμή? γιατι βλέπω εφτασες μεχρι το 42 τι να πω.... να τα εκατοστήσης φίλε μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!   ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 4:11 am

Ας ξεκινήσουμε με το ότι κανείς δεν είπε πως έχει 29% πιθανότητα επιτυχίας.Το ποσοστό φαντάζομαι είναι πολύ λιγότερο από το προαναφερόμενο και είναι λογικό μιας και φτιάχνοντας αυτήν την πανοπλία σου δίνετε η δυνατότητα να ανταγωνιστής άτομα/παίχτες με item shop.Ύστερα σου δόθηκε μία απάντηση από την Petalouda κατά την γνώμη μου κατάλληλη και σχετική με το θέμα.Ο origami σου είπε δεν έχει bug.Μετά υπέβαλλες τον αλυξ να απαντήση χωρίς να υπάρχει λόγος.Δηλαδή τι ήθελες να σου πει,ότι έχεις δίκιο και να σου την κάνει +9? Σου απαντάω λοιπόν ΔΕΝ έχει bug.Αν παρόλα δεν καλύφτηκες από τις όλες απαντήσεις στείλε πμ.Καλή επιτυχία
Κλειδώνει υποθέτω.


ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!! Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΕΛΠΙΣΊΑ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: