Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Κατι να κανετε με το παιχνιδι

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laiho




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012

Κατι να κανετε με το παιχνιδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κατι να κανετε με το παιχνιδι   Κατι να κανετε με το παιχνιδι EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:23 pm

Η κατασταση εχει ξεφυγει... δεν μπορω εγω να κανω πβπ ή να ειμαι ασκαρια και να παλευω και ο αλλος να μου ριχνει καντηλια... σημερα εκανα 3 ατομα ρεπορτ που μου βρισανε μανα σπιτι χριστο κτλ κτλ κτλ...

επικρατει χαος στο παιχνιδι καντε κατι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Κατι να κανετε με το παιχνιδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατι να κανετε με το παιχνιδι   Κατι να κανετε με το παιχνιδι EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:26 pm

Μπορείς απλά να τραβήξεις φωτογραφίες και να τις στείλεις με ticket. Βλέπω ότι το έκανες όμως. Αλλά να ξέρεις ότι όσοι GM και να έρθουν εκεί μυαλό δεν πρόκειτε να βάλουν... μπορεί για λίγο αλλά μετά θα επαναλαμβάνεται το ίδιο φαινόμενο. Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες και ούτε όλοι οι παίχτες ίδιοι οπότε δεν θα αντιμετωπίζεις καθημερινά την ίδια συμπεριφορά! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Κατι να κανετε με το παιχνιδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατι να κανετε με το παιχνιδι   Κατι να κανετε με το παιχνιδι EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:30 pm

Καλησπέρα, είναι συχνό θέμα αυτό.Ίσως ο αλυξ πρέπει να γίνει πιο αυστηρός σε μερικά θέματα και να μην την σκαπουλάρουν με μία προειδοποίηση ή 1-2 μέρες αποκλεισμό.Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μαζεύεις φωτογραφίες όπως κάνεις και να τις στέλνεις.Δεν μπορεί να γίνει κάτι. Δυστυχώς είναι η νοοτροπία και η συμπεριφορά του κάθε ένα και πως αντιλαμβάνεται το παιχνίδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laiho




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012

Κατι να κανετε με το παιχνιδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατι να κανετε με το παιχνιδι   Κατι να κανετε με το παιχνιδι EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:58 pm

οκ... ελπιζω να μην βγαινει σε τετοιο βαθμο και στο μελλον Smile ευχαριστω και κλειδωνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Κατι να κανετε με το παιχνιδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατι να κανετε με το παιχνιδι   Κατι να κανετε με το παιχνιδι EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 3:57 pm

Εγώ πάλι για τέτοιες περιπτώσεις προτείνω να υπάρχει μία ελαφριά ποινή στην αρχή και μετά να γίνονται πολύ αυστηρότερες.

Δε μπορώ να βλέπω κάθε φορά τα ίδια άτομα να τρώνε 2ήμερους αποκλεισμούς(και άμα) ενώ έχουν κάνει το παιχνίδι γήπεδο...(ελληνικό γήπεδο Exclamation )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Κατι να κανετε με το παιχνιδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατι να κανετε με το παιχνιδι   Κατι να κανετε με το παιχνιδι EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:10 pm

Κλειδώνει.
Κατι να κανετε με το παιχνιδι Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κατι να κανετε με το παιχνιδι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΤΕ
» ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΑΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ :)
» να ρωτήσω κάτι??
» παιζει κατι με το πατσ?
» εμ... :P χρειάζομαι κάτι....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: