Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Λάμψη Νέας Πανοπλοίας

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ShadowCy

ShadowCy


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : DreamLand ... O.o
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 7:59 am

Γειά σας ...
Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να δω την λάμψη της νέας πανοπλοίας απο ItemShop ενω στις άλλες μπορώ π.χ.στις άσπρες βλέπω την άσπρη λάμψη οταν είναι +9 ενώ σε αυτήν μόνο στον υπολογιστή μου, βλέπω μια γραμμή στο πλάι μονο και δεν είναι ωρέο :S Μπορεί να φτιαχτεί κάπως ? Σε ένα φίλο μου φένετε μια χαρά αλλα σε εμένα όχι ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 8:13 am

Δυστυχώς έχει να κάνει με την κάρτα γραφικών του καθενός και δεν φτιάχνεται... Ίσως με μια λήψη νέων ενημερώσεων (αν υπάρχουν ενημερώσεις για την κάρτα γραφικών σου) να φτιαχτεί αλλιώς δεν νομίζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 8:42 am

Δοκίμασε να βάλεις διαφορετική ανάλυση στο παιχνίδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShadowCy

ShadowCy


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : DreamLand ... O.o
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 3:13 am

@[MOD]Origami
Ίσως να μπέπει να κάνω κανένα Update στην κάρτα γραφικών μου, αλλα δεν είμαι σίγουρος αν αυτό ειναι το πρόβλημα γιατί ο υπολογιστής μου έχει καλή καρτα γραφικών και παίζει άνετα σχεδόν όλα τα παιχνίδια

@fast.
Δεν δουλεύει αυτό αλλα ευχαριστώ για την υσήγηση ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 3:47 am

Δεν αμφιβάλλω καθόλου Very Happy απλά το πρόβλημα συνήθως οφείλεται στην κάρτα γραφικών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iZwHeInAiWrAIa

iZwHeInAiWrAIa


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 5:37 am

Παιδιά αυτό συμβαίνει στον Υ/Η μου οπώς και του Αδερφού μου είναι ενα πρόβλημα π αποφέβγετε με Καθημερινό Update στον Υ/Η και θα το Ψάξω να σου πώ πιες Κάρτες γραφικών υποστιρίζουν το παιχνίδι (Άν θες φυσικά αλλά να το πείς)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShadowCy

ShadowCy


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : DreamLand ... O.o
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 5:42 am

Αν μπορούσες να το κάνεις αυτό θα σου είμουν ευγνόμων :P Βασικα οι μόνες πανοπλοίες που δεν βλέπω είναι η νέα πανοπλοία , η σμαραγδένια , η ζαφειρένεια και η κοκκινη (Ενοοω δεν βλέπω την αύρα τους)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iZwHeInAiWrAIa

iZwHeInAiWrAIa


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 6:41 am

Την Βλέπεις σαν μια στύλη και οι κάρτες πού απο οτι έψαξα εινε οι Εξής: nVIDIA,GEforce,Club,GainWard αυτές ειναι οι πιό γνωστές προς εμένα αν θέσ ψάξε στο Internet για να τις δείς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iZwHeInAiWrAIa

iZwHeInAiWrAIa


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 6:45 am

πρόσθεσε και Saphire*** μαζι με τα παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iZwHeInAiWrAIa

iZwHeInAiWrAIa


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 6:47 am

και καταπροτιμηση να παρεις καρτα ανω των 3G
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShadowCy

ShadowCy


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : DreamLand ... O.o
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 7:12 am

ωρέα ευχαριστώ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 7:16 am

@iZwHeInAiWrAIa Κάνε Edit, όχι πολλαπλά post. Έχεις 1 προειδοποίηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 7:20 am

Pettis96
ποια καρτα εχεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iZwHeInAiWrAIa

iZwHeInAiWrAIa


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 7:21 am

Δεν ξερω δυστιχος να κάνω Edit Απολογουμε για τουτην την ενεργεια θα παρακαλουσα να ακυρώσετε την προιδοπιηση γιατι δεν ηξερα για το Edit και δεν θα ξανα επαναληφθει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 7:32 am

Το edit (επεξεργασία) είναι μια ενέργεια που μπορείς να κάνεις σε ένα οποιοδήποτε δικό σου post, εντός 1 ώρας από την δημιουργία του. Βρίσκεις το μήνυμα που θέλεις να τροποποιήσεις και πατάς το κουμπάκι Edit που βρίσκεται πάνω δεξιά στο μήνυμά σου (δίπλα από το Multi - Quote, Quote κλπ).

Ο κανόνας είναι αυτός :

2.17 Το διπλοποστάρισμα απαγορεύεται σε όλο το φόρουμ. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας του σπαμ όπου επιτρέπεται σε ΛΟΓΙΚΑ πλαίσια και σε περιπτώσεις όπου κρίνεται απαραίτητο (πχ βρήκατε την απάντηση σε δικό σας ερώτημα) εφόσον και μόνο έχει τελειώσει ο διαθέσιμος χρόνος για edit (επεξεργασία) στο αρχικό σας ποστ ο οποίος είναι 1 ώρα. Συνεχόμενο άνοιγμα θεμάτων σε λάθος ενότητα ή συνεχόμενο ποστάρισμα σε λάθος θέμα μπορεί να οδηγήσουν σε προειδοποίηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
iZwHeInAiWrAIa

iZwHeInAiWrAIa


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 7:51 am

οκ Αλλα δεν το ηξερα!!!Το Θέμα εκλισε οποτε καλο σας απογευμα και καλή διαχείρηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShadowCy

ShadowCy


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : DreamLand ... O.o
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 9:06 am

@fast.
Απο όσο ξερω έχω AMD αλλα δεν ξερω λεπτομέριες Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:00 am

Pettis96 έγραψε:
@fast.
Απο όσο ξερω έχω AMD αλλα δεν ξερω λεπτομέριες Smile

αν κοιτάξεις πινάκας ελεγχου/διαχείριση συσκευών, και άνοιξε αυτό που γραφεί ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΙς ΟΘΟΝΗΣ θα δεις πια έχεις.......

δες ποια είναι και πήγαινε, στην amd και κατέβασε νέους drivers. Λογικά αυτό είναι.
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ShadowCy

ShadowCy


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : DreamLand ... O.o
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:14 am

Στην διαχείρηση συσκευών σε ποιά κατηγορία παω για να δω ποια ακριβώς κάρτα γραφικών εχω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμψη Νέας Πανοπλοίας    Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 1:51 am

Ανενεργό πολλές μέρες.Κλειδώνει.Αν παρόλα αυτά θέλεις κάποιος να συμπληρώσει κάτι ένα πμ σε εμένα ή τον [MOD]Origami να το ανοίξουμε.

Λάμψη Νέας Πανοπλοίας  Thread_closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λάμψη Νέας Πανοπλοίας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: