Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 teleyteo

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mialis




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 41
Φύλλο : Άντρας

teleyteo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: teleyteo   teleyteo EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 7:53 am

μου λεει πως πρεπει να συμπλυρωσω ολα τα στοιχεια . τα εχω συμπλυρωσει δεν ξερω το γιατι . του εστειλα το εμαιλ κανονικα και δεν μου απαντησε και ουτε θα μου απαντησει επειδη ειναι ******. Δεν θελω να τον βρισω αλλα να μου πει πως δεν θα απαντησει να ξερω. τελοσπαντον θελει δεν θελει πρεπει να απαντησει αλιως να μην κανει το μετιν . καποιος με εκλεψε και δεν απαντα επειδη δεν θελει να τηρησει τους νομους ο πουτος . αν θελεις κανε μου ban αλλα εκεινοι που εχουν αρχιδια απαντανε οχι να περιμενω σαν τον μαλακα 3 μερες και να μην απαντα ξεπιτησες μην πασ να τον καλυψεις. απλα το μονο που εχει να κανει ειναι να ζητησει συγγνωμη. Εν πολλα σπαστικο να περιμενω 3 μερες να μου απαντησει και να χανω το χρονο μου για τα αποματα του. δεν ειναι κοπος. αφου ο ιδιος δεν θελει να του κανει ban απλα να μου το πει οχι να απονεται και να περιμενω εγω σαν τον μαλακα 3 μερες. κανε ban σε εμενα τωρα για καληψεις το φιλαρακι σου. Και μια χαρα ειναι τα στοιχεια που του εστειλα και φενεται πως με εκλεψε αλλα αμα ο αλλος ειναι μαλακας για τον GA μιλω τουλαχιστον εσυ μου απαντησες αν μπορεις στειλε αυτα τα λογια στον φιλο σου τον GA .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

teleyteo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: teleyteo   teleyteo EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 7:55 am

σταμάτα λίγο,περίμενε !!!Δεν έχεις υπομονή ? :what:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mialis




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 41
Φύλλο : Άντρας

teleyteo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: teleyteo   teleyteo EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 7:56 am

πιο υπομονη εσπασαν τα νεβρα μου εχει 3 μερες. μπεικε 100 φορες αυτε τις 3 μερες τον βλεπω ον και δεν μου απαντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




teleyteo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: teleyteo   teleyteo EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 8:02 am

Τελευταία προειδοποίηση για βρισιές και προσβλητικά υπονοούμενα εναντίον της Δ.Ο.
Σου είπα να στείλεις ένα ΤΙΚΕΤ με τις αποδείξεις που έχεις εδώ: http://reventon-metin2.gr/index.php?s=contact


Κλειδώνει και μεταφέρεταιSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
teleyteo
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: