Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
painkiller




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream    ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:46 am

παιζαμε αρκετο καιρο δεν ηξερα να παιζω τελεια ειμασταν φιλοι ειχε τον κωδικο μ και μοθ τα πηρε ολα τα ιτεμς μου και τωρα απολογιτε και λεει πωσ ο αδερφοσ του τα πιρε ο TopBM .
δν ιμουν καποις σπουδαιος χαρακτιρας αλλα ειχα δςσει 10ευρω καρτα για οπλο ντονατε και ειχα φτιαχει καλα ιτεμς και εχ8εσ μου τα πιρε ολα και με απιλει πως θα φαω μπαν γτ μου εκανε το κολπο με το φμς που δν ξερω τι κνει απλα μου ειπε πως 8α ειμαι κλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painkiller




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream    ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:05 am

αντμιν κανε κατι μου πιρε ολα τα ιτεμς και το ιφαιστου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WarMan

WarMan


Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Greece
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream    ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:14 am

ο αδμιν δεν μπορει να κανει τιποτα οι λογαριασμοι ειναι ΜΟΝΟ για τον ιδιοκτητη και για κανεναν αλλο δηλαδη δεν ευθεινεται αυτος π σε εκλεψε αλλα εσυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream    ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:31 am

Πρέπει να προσέχεις σε ποιόν δίνεις τα στοιχεία σου. Εκτός αυτού,

Κανόνας 9: Η ανταλλαγή λογαριασμών ή στοιχεία σύνδεσης αυτών. Απαγορεύεται επίσης και η παραχώρηση ολόκληρου λογαριασμού ή μέρος αυτού προς άλλον χρήστη. Γενικά ο κάθε λογαριασμός προορίζεται για έναν μόνο χρήστη.

Πιστεύω πως δεν μπορεί να θεωρηθεί κλέψιμο γιατί ήξερε τα στοιχεία σύνδεσης σου. Ειδικά αν δεν τον γνώριζες προσωπικά ήταν ανεμενόμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream    ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream  EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 4:49 am

Η παραχώρηση λογαριασμών απαγορεύεται και είναι ανούσιο να συζητούμε για αυτά τα θέματα.

# Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ Ο iceCream
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: